Udostępnij

 

 

Lista Wykładowców:

Natasza Łysiak

Natasza Łysiak

 

 

Lista Wykładowców:

Natasza Łysiak

Natasza Łysiak

Orientalistka, ajurwedą zajmuje się od 4 lat. Fascynatka kultur i filozofii wschodu. Wykonuje masaże ajurwedyjskie, rytuały relaksacyjne i kosmetyczne według szkoły Jiva Ayurveda dr Partapa Chauhana. Ściśle współpracuje z www.ajurweda.pl. Ajurweda traktuje ciało i umysł jako całość. Ajurwedyjska wiedza medyczna ujmuje człowieka holistycznie. Jest to nauka o nas samych, pozwala nam zrozumieć naszą naturę i odkryć nasze potrzeby. Zawiera nie tylko wskazówki dotyczące leczenia chorób ale i przepisy na to – co jeść, jak dbać o siebie, jak żyć by pozostać w harmonii, szczęściu, zachowując zdrowie i długie życie.

  Maciej Dłuski

Maciej Dłuski

Inżynier mechaniki konstrukcji specjalizujący się w biomechanice, dyplomowany masażysta, absolwent Szkoły Terapii Yumeiho („Seitai” – japońska chiropraktyka) w Tokio. Jedyny oficjalny i prawny przedstawiciel Instytutu Prewencji Medycznej w Tokio ( właściciela metody Yumeiho). Od przeszło 20 lat stosuje terapię Yumeiho, a od 15 lat zajmuje się jej nauczaniem. Posiada 7 dan (shihan), najwyższy stopień w tej metodzie. Jest twórcą systemu prewencyjnego zapobiegającego powstawaniu skoliozy u dzieci, zarejestrowanego w japońskim Instytucie pod nazwą „Yumeiho Yobouigaku Taikei”.

Rafał Uryzaj

Współwłaściciel, Redaktor Główny, Wiceprezes Zarządu Serwis-Masażysta Sp. z o.o. Jest fizjoterapeutą z wykształcenia, masażystą z zamiłowania i czynnie praktykuje masaż. Prowadzi szkołę masażu Body-Relax. Działa ponadto czynnie w branży Spa i jest współwłaścicielem firmy Spark-Konsulting Jest absolwentem  kierunku fizjoterapia na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Specjalizuje się w terapiach przeciwbólowych, pracy z tkankami miękkimi i jest pasjonatem, masażu hawajskiego i pracy psychosomatycznej. Twórca techniki Relax & Therapy oraz kursów autorskich prowadzonych według własnej koncepcji.

 

Grzegorz Ciećka

Szukając swojej drogi życiowej, w pewnym momencie swego życia poznałem masaż. Zafascynował mnie na tyle, że postanowiłem go zgłębić, podejmując naukę na Studium Policealnym Masażu w Rzeszowie. Po skończeniu nauki, podjąłem pracę w Horynieckim Uzdrowisku. Od razu skupiłem się na badawczym podejściu do swojej pracy. Efektem kilkuletniego zgłębiania tajników masażu, pod kątem innych zabiegów i warunków sanatoryjnych, jest koncepcja Masażu Uzdrowiskowego. Staram się teraz promować tę koncepcję i opisywać zależności,  jakie są miedzy czynnikami zewnętrznymi a masażem.

Krzysztof Korona

Krzysztof Korona

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta, psycholog biznesu, niezależny trener licencjonowany przez organizacje zawodowe. Absolwent studiów psychologicznych na UAM w Poznaniu i studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii na UJ w Krakowie. Współautor projektu etyka w biznesie – ” Przedsiębiorstwo fair –play”. Twórca telewizji naukowej dla lekarzy TVNmed, doradca gwiazd telewizyjnych, dziennikarzy, i zarządów korporacji. Prowadzi life coaching dla kluczowych managerów i właścicieli firm.. Właściciel działającej od 1982r prywatnej firmy zajmującej się świadczeniem usług psychologicznych  psychoterapeutycznych ,doradczych, i szkoleniowych. Superwizor. Autor wielu publikacji prasowych

  Helena Kreowska

Helena Kreowska

Mistrz terapii Psychosomatycznej Integracji Ruchem: Masaże i Mentastyka Metoda dr. Miltona Tragera, certyfikowana i prowadząca własny gabinet Masażu Tragera od 1995r. w Kanadzie i USA i od 2011 w Warszawie. Prezes Trager Kanada, organizatorka kursów Metody Tragera w Warszawie, propagatorka zdrowego trybu życia, profilaktyki i terapii ruchem Mentastyka. Masaże Tragera to nie tylko relaks, ale usuwanie traumy emocjonalnej wszelkiego rodzaju, to droga samorozwoju i rozszerzania świadomości, to rewitalizacja i profilaktyka, uelastycznianie i terapia dla stawów i kręgosłupa, to zwiększanie samoakceptacji, to holistyczne i indywidualne, uważne podejście do każdej osoby.

  Julian Roka

Julian Rok

Wieloletni praktyk i nauczyciel masaży polinezyjskich. Był jednym z kilku nauczycieli wprowadzających w Polsce w 1994r masaż Ma-uri (Nowa Zelandia) a od 2003r – masaż hawajski Lomi-Lomi Nui (Certyfikat Aloha International z Hawajów). Prowadzi warsztaty hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana, zgodnie z tradycyjnym przekazem hawajskich mistrzów masażu, uzdrawiania, życia w zgodzie z naturą. Wśród jego uczniów jest wielu profesjonalnych masażystów, fizjoterapeutów, jak też osoby, które używają tej wiedzy dla potrzeb własnych, rodziny i znajomych – tak, jak to jest praktykowane od wieków na Hawajach.

 
 
 
Partner Medialny
Projekt Masaż
Sponsorzy
Albathyment Body Relax - kursy masażu Szkołą Work Site
Fundatorzy Nagród
Muzyka bez opłat   Lakshmi Ryszard Pawelec Agencja Usługowo-Handlowa
Albathyment   Habys Kosmetyki SPA - Aromaterapia - Koloroterapia
Partnerzy
Policealne Studium Medycyny Sportu Centrum Nauki i Biznesu Żak Zespół Medycznych Szkół Policealnych w Otwocku
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych nr 2 w Gdańsku Medyczna Szkoła Policealna nr 4 w Warszawie   Największy katalog Masażystów w Polsce z zapisami on-line

Udostępnij

Komentarze

komentarze

Tags In
530 / 973