Udostępnij

ZAPISY RUSZYŁY
ZAPRASZAMY na V spotkanie z masażem. To nie byle jakie spotkanie. Po pierwsze to 5 nasza konferencja i 15-lecie Serwis-Masazysta.pl

Pamiętacie? 5 lat temu, Serwis-Masazysta.pl obchodził 10lecie. Pierwsza nasza konferencja – I Spotkanie z masażem. W skrócie nasza historia:

ZAPISUJCIE SIĘ!

ZAPISY RUSZYŁY
ZAPRASZAMY na V spotkanie z masażem. To nie byle jakie spotkanie. Po pierwsze to 5 nasza konferencja i 15-lecie Serwis-Masazysta.pl

Pamiętacie? 5 lat temu, Serwis-Masazysta.pl obchodził 10lecie. Pierwsza nasza konferencja – I Spotkanie z masażem. W skrócie nasza historia:

ZAPISUJCIE SIĘ!

Tematy konferencji są ciekawe, warsztaty jeszcze ciekawsze a ilość miejsc naprawdę ograniczona, zatem działa tu zasada: kto pierwszy ten lepszy 🙂

Ważne informacje, z którymi należy się zapoznać!
Prosimy przeczytajcie uważnie, że ZROZUMIENIEM

Jeżeli masz już konto na serwisie to formularze powinny być Tobie dostępne i same się wypełnić. Jeżeli masz konto a nie widzisz formularzy to zapewne nie masz jeszcze rozszerzonego konta, po prostu rozszerz je!

Po pierwsze, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu (rejestracja darmowa i prosta – REJESTRACJA) Musisz być użytkownikiem z rozszerzonym kontem, które bardzo dużo daje 🙂 Wystarczy, że uzupełnisz swój profil (edytuj profil, wysuwany panel z lewej strony) podając poniższe dane:

  • Imię i Nazwisko
  • Miejscowość
  • Województwo
  • Do jakiej grupy branżowej się zaliczasz
  • opcjonalnie: nr telefonu, GG, Skype, O mnie, adres własnej strony
  • Jeśli działasz jako masażystka/masażysta – nie zapomnij dodać się do darmowej Bazy Masażystów

nie zapomnij zapisać nowych danych … i gotowe, masz konto rozszerzone 🙂

Kolejna ważna informacja to to, że formularze są przeznaczone dla jednej osoby i nie ma możliwości zarejestrowania (kupienia) więcej niż jednego miejsca na konferencję i na warsztaty. Nie kupujcie zatem dla znajomych, przyjaciół itp., bo się nie da. Oni sami muszą przejść tą samą drogę. Zapisujecie tylko siebie i płacicie tylko za siebie !
Jeszcze jedno, formularze (na konferencję i na warsztaty) wyświetlone będą tylko raz dla zainteresowanego użytkownika serwisu z rozszerzonym kontem (info powyżej), później nie ma odwrotu, drugi raz nie zobaczysz tych formularzy. Spokojnie przemyśl zatem gdzie się rejestrujesz.

Płacimy osobno za konferencję i osobno za wybrane warsztaty, przy czym za warsztaty płacimy sumując ilość wybranych warsztatów przez 40zł !

Miejsce na konferencji i warsztatach przyznawane jest według kolejności wpłat ! kolejność zapisu jest drugorzędna !

Kochani, informacje napisaliśmy naprawdę przejrzyście i jak się dało „łopatologicznie” byśmy nie mieli kłopotu z komunikacją i żeby zapisy przebiegły zgodnie z naszym planem a Waszymi aspiracjami 🙂
Teraz już możesz się rejestrować na konferencję jak i na warsztaty. Linki poniżej:

  • ZAPISY NA KONFERENCJĘ (ZAKOŃCZONE)
  • ZAPISY NA WARSZTATY (ZAKOŃCZONE)
     

Zapraszamy Was serdecznie na kolejną naszą konferencję w imieniu własnym i naszych sponsorów, fundatorów i wszystkich którzy wspierają naszą inicjatywę.

Poniżej mapka dojazdu na naszą konferencję:

Do zobaczenia
Marcin i Rafał


Udostępnij

Komentarze

komentarze