Udostępnij

… sam nie wiem co mam napisać 🙁 Tak bardzo się cieszyłem z zorganizowania tego konkursu…

… sam nie wiem co mam napisać 🙁 Tak bardzo się cieszyłem z zorganizowania tego konkursu…

Witam,

Ankieta została usunięta i nie będzie możliwości głosowania … przynajmniej na razie. Powodem usunięcia ankiety jest fakt, że głosowanie było nieuczciwe, to zresztą to było widać… ponad 120 głosów na jeden film w ciągu niespełna 2 dni, a inne filmy stoją w miejscu?

Prawdą jest fakt, że opierając się na zaufaniu do uczestników konkursu ankieta nie była prawie w ogóle zabezpieczona i była dostępna nie zalogowanym użytkownikom serwisu, czyli wszystkim. To był błąd! Dostałem kilka maili w tej sprawie, gdzie autorzy, osoby które nie biorą udziału w konkursie, między innymi Eksperci, którzy obserwują ten konkurs, stwierdziły zgodnie, że coś tu nie jest tak… sprawdziłem i okazało się, że jest możliwość głosowania na wybrany film kilkakrotnie chociażby usuwając tzw "ciasteczka" z danej przeglądarki… szkoda, że chciwość zwyciężyła.

.
Dziękujemy za wsparcie i uszanowanie ich obecności.

Szanowni Użytkownicy!

wraz z przyjaciółmi, organizatorami konkursu doszedłem do wniosku, że przerywam głosowanie, szukam innego rozwiązania dokończenia konkursu i uczciwego rozdania nagród. Za parę dni podamy informację  co dalej. Proszę o cierpliowść, konkurs napewno ukończymy i nagrody zostaną rozdane.

pozdrawiam

Marcin Banasiński


Udostępnij

Komentarze

komentarze