Udostępnij

Witajcie,

Witajcie,

Pomimo zautomatyzowania procesu zapisów i płatności za wejściówki (warsztaty też), powstało wiele nieporozumień, nie wyjaśnionych okoliczności zaginięcia potwierdzeń – czyli właśnie wejściówek, które są jedynymi „dokumentami” potwierdzającymi nie tyle wejście na konferencję (choć też) ale również wydrukowane samodzielnie potwierdzenie jest przepustką do naszej zabawy końcowej – rozdawania nagród.

Dostaliśmy wiele maili z prośbą wysłania tych potwierdzeń. Maile te w niektórych przypadkach zagubiły się w gąszczu innych które przychodzą na nasze skrzynki. Przepraszamy, że nie upilnowaliśmy ich ale pracy przy organizacji konferencji jest sporo.

Zwracamy się do WSZYSTKICH TYCH UŻYTKOWNIKÓW, którzy za wejściówkę (konferencja, warsztaty) zapłacili a wspomnianych potwierdzeń nie dostali. Piszcie na adres: konferencja@serwis-masazysta.pl – sprawy wyjaśnimy i potwierdzenia wyślemy.

Uwaga! W tytule maila proszę wpisać nick z serwisu a w treści proszę wpisać:

  • Imię Nazwisko
  • datę wpłaty i jaki sposób zapłaty

(Przykład: Jan Kowalski, 25.03.2014 – PayU)
 

Kolejna UWAGA! – Zapisy na konferencję kończą się JUTRO, tj. 26.03.2014 godz. 22.00

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za zaistniałe sytuacje. Postaramy się by w przyszłości, przy kolejnych konferencjach było SUPER 🙂

pozdrawiamy
Redakcja Serwis-Masażysta.pl


Udostępnij

Komentarze

komentarze