Udostępnij

Team Serwis-Masażysta w październiku miał okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym przedsięwzięciu. We współpracy z agencją Media Star Polska przeprowadziliśmy event promocyjny dla amerykańskiej marki Kosmetyków Bath&Body Works.

Team Serwis-Masażysta w październiku miał okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym przedsięwzięciu. We współpracy z agencją Media Star Polska przeprowadziliśmy event promocyjny dla amerykańskiej marki Kosmetyków Bath&Body Works.

Sceneria dość niecodzienna gdyż to autobus, który na co dzień jest miejscem imprez, wieczorów kawalerskich i panieńskich, miejscem gdzie gra głośna muzyka a ludzie bawią się na całego i czasem do upadłego J Miejsce to na 10 dni zmieniło się nie do poznania, emanujące spokojem, pięknymi zapachami i relaksująca muzykę. Zmieniło się po prostu w mobilne Spa. Ze względu na ograniczone miejsce nasze zabiegi ograniczyły się tylko do masażu Work-Site na specjalnym krześle oraz do masaży dłoni. Jednak jestem pewien, że w przypadku możliwości rozłożenia chociażby jednego stołu do masażu chętnych byłoby równie dużo. Nasze mobilne Spa przemieszczało się po Warszawie i mieliśmy okazję dać trochę Relaksu wiecznie spieszącym się warszawiakom w okolicach pałacu kultury, placu trzech krzyży, Muzeum Narodowym, jak również ulżyć zestresowanym studentom na SGGW, SGH czy w American School. Nie zabrakło nas też na Polach Mokotowskich i pod biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego. Może ktoś z Was nas widział lub miał okazję skorzystać z naszej strefy relaksu ? Śmiem sądzić, że nie było osoby, która nie wychodziła z autobusu zadowolona. Jedynym uczuciem, które mogło zburzyć relaks było uczucie niedosytu J każdy chciał jeszcze, dłużej i więcej…

Wszystko to za sprawą wspaniałej ekipy pracującej w naszym Team’ie. Iva, Mariola, Ania, Asia, Ula i Magda spisałyście się na medal. Nie zabrakło też naszej skromnej osoby w postaci redakcji czyli Marcina i mnie i choć nie w pełnym wymiarze czasowym to nie mogliśmy sobie odpuścić tak fajnej akcji.

Po kilka słów napisały też osoby z naszego Team’u:

Mariola:  zaczynając współpracę przy akcji Bath&Body Works czułam niepokój, ponieważ odbywała się w bardzo nietypowym miejscu – autobus! Jednak zaraz po zapoznaniu się z całą ekipą i kosmetykami poczułam wielka ulgę. Pomysł świetny! Wszyscy klienci zadowoleni. Ogromna satysfakcja z wykonanego zadania.  Atmosfera po wejściu do autokaru była niesamowita. Otwartość i uprzejmość wobec współpracowników wprowadzała w odpowiedni klimat. Świece, nastrojowa muzyka, unosząca się woń przepięknych mgiełek zapachowych sprawiły, iż każdy kto skusił się na zapoznanie z ofertą i masaż, czuł jakby wszedł do w innego wymiaru! Akcja „wesoły” autobus zakończona powodzeniem! Oby więcej takich eventów.

Ula:Moje odczucia są bardzo pozytywne!!! Dzięki tej akcji miałam okazję poznać wspaniałą, amerykańską markę kosmetyków jakim jest Bath&BodyWorks ( o której wcześniej nigdy nie słyszałam). W swojej ofercie mają tak świetny asortyment, że było dla mnie zaszczytem promować ich nuty zapachowe (tym bardziej, że sama zauroczyłam, a nawet i zakochałam się w tych zapachach 😉 Dlatego masaż dłoni dopiero co poznanym ludziom stawał sie przyjemnością nie tylko dla niech, ale i też dla mnie. Bardzo miło było patrzeć jak klienci reagują na tego rodzaju zabieg. Ich uśmiechy nie tylko na twarzy, ale i w oczach można było dostrzec wielką radość i jaką frajdę im się sprawia poprzez masaż dłoni. Pierwsze trzy dni pracy były najbardziej pracowite, ale dzięki temu poznałam wielu ciekawych ludzi:)  Widok uśmiechów dzieciaków i ich wdzięczność, za tak miłe doznania jakie mogłam im sprawić wystarczyły by rozluźnić się i nie przejmować resztą ;)Na koniec jeszcze choć to chyba najważniejsze. Podziękowania dla  wspaniałej ekipy! Że była tak zgrana tak serdeczna i tak wesoła! 🙂 Dzięki jeszcze raz Rafale za możliwość uczestniczenia w tym evencie. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję uczestniczyć w tego rodzaju akcjach i z tą samą ekipą!!!

 
Ania: akcja bardzo oryginalna i na pewno pozytywnie odbierana przez uczestników i klientów:)

Nic dodać nic ująć. Zadowolenie osób korzystających z usług, zadowolenie ekipy tworzącej wspaniałą atmosferę, a co za tym idzie zadowolenie klienta i wszystkich biorących udział w przedsięwzięciu – BEZCENNE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Rafał Uryzaj


Udostępnij

Komentarze

komentarze