Udostępnij

Spa & Wellness Targi Wyposażenia, Usług i Obiektów. Światowe trendy w Spa & Wellness w Krakowie 29-31 maja 2008

Spa & Wellness Targi Wyposażenia, Usług i Obiektów. Światowe trendy w Spa & Wellness w Krakowie 29-31 maja 2008

Profesjonalne Targi Wyposażenia, Usług i Obiektów Spa&Wellness w Krakowie to niecodzienne wydarzenie łączące wszystkie dziedziny związane z branżą Spa i Wellness.

Targi SPA & Wellness w Krakowie jako pierwsze, profesjonalne Targi, obejmujące branżę Spa i Wellness, podejmują krok w kierunku zintegrowania i zaspokojenia potrzeb zwiedzających i wystawców. Targi SPA & Wellness z jednej strony pozwolą wystawcom na prezentację najnowszych urządzeń i technologii oraz rozwiązań dla obszarów usługowych wellness i SPA, a z drugiej strony bogaty program seminaryjno-szkoleniowy pomoże zwiedzającym wzbogacić wiedzę na ten temat.

Dla nas masażystów najciekawszy będzie panel:

31.05.2008 (sobota) sala konferencyjna

godz. 11.30-14.30 Warsztaty: Kosmetyczka i masażysta w SPA

1. Holistyczne podejście do zabiegów w SPA:

  • rozwinięcie pojęcia holistyka w SPA
  • procedury Wellness w zabiegach kosmetycznych
  • znaczenie masażu w zabiegach kosmetyki twarzy i ciała

2. Techniki relaksacyjne w SPA:

  • pokaz autorskiego masażu twarzy „Magia dotyku” (Masaż twarzy/szyi i dekoltu + akupresura głowy. Zabieg inspirowany technikami Dalekiego Wschodu)    

Adam Makowski
3. Masażysta w SPA

  • różnorodne techniki masażu (masaże Świata)
  • prezentacja przyborów do masażu (np. misy tybetańskie, kamienie bazaltowe, kije bambusowe, ziołowe stemple do ciała i twarzy)
  • praca z muzyką podczas masażu

4. Techniki relaksacyjne w SPA:

  • pokaz masażu „Sycylijskiego” (Intensywny, energetyczny masaż całego ciała z elementami stetchingu i mobilizacji, wykonywany ciepłym olejem z winogron i przy dźwiękach muzyki włoskiej)

Prowadzenie: Beata Sumowska & Adam Makowski – specjaliści SPA & Wellness, właściciele firmy SPA PERFECT.

Targi składają się z  czterech specjalistycznych platform tematycznych: EquipSpa (wanny, baseny, sauny, urządzenia do terapii wodnych, groty solne i inne), VitalSpa (fitness, cardiofitness, yoga, aquafitness, aromaterapia, itp.), BeautySpa (profesjonalny sprzęt i kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, zabiegi pielęgnacyjne, masaże), MedSpa (sprzęt i urządzenia do fizjoterapii i rehabilitacji, naturalne terapie i technologie z zakresu medical wellness).

Targi skierowane są do:  inwestorów, dyrektorów, menedżerów hoteli, ośrodków SPA, farm piękności, gabinetów odnowy biologicznej, klinik zdrowia, gabinetów kosmetycznych, sanatoriów i uzdrowisk, terapeutów, architektów i designerów, przedstawicieli ośrodków szkoleniowych, a także instytucji finansowych.

Targi Spa & Wellness w Krakowie – siła rzetelnej informacji!

Targi Spa & Wellness to również bogaty program merytoryczny, który gwarantuje zdobycie rzetelnej informacji odpowiadającej blokom wystawienniczym. Program seminaryjno-szkoleniowy jest formą efektywnego, profesjonalnego dialogu wystawców – profesjonalistów z gośćmi targów – hotelarzami, inwestorami, dyrektorami ośrodków SPA i Wellness na temat najbardziej aktualnych trendów, kierunków rozwoju i problemów do rozwiązania w branży usługowej Spa & Wellness.

 

więcej informacji i źródło:

www.targi.krakow.pl


Udostępnij

Komentarze

komentarze