Udostępnij

Przedstawiamy Wam sylwetki wykladowców III konferencji „Spotkanie z Masażem”

Magdalena Przeździak-Betlej – pokaz masażu Ma-uri

Przedstawiamy Wam sylwetki wykladowców III konferencji „Spotkanie z Masażem”

Magdalena Przeździak-Betlej – pokaz masażu Ma-uri

Magdalena Przeździak-Betlej – od wielu lat prowadzi treningi i warsztaty MA-URI®. Zajmuje się praktyką indywidualną, łącząc pracę ze świadomością  i ciałem. Ukończyła cykl Profesjonalnego Treningu dla Praktyków w Danii i Nowej Zelandii w MA-URI® Institute Centre for MA-URI® Healing Arts, a także warsztaty dla Trenerów. Przez 10 lat zdobywała doświadczenie w pracy z ludźmi uczestnicząc w warsztatach rozwojowych dla kobiet w Stowarzyszeniu Kobiet Dakini. Z wykształcenia polonistka i animatorka kultury, przez 13 lat zajmowała się fotografią kolekcjonerską i prowadziła galerię fotograficzną „Luksfera”.

Jej motto to słowa Matki Teresy :„ Nie wszystko co robimy musi być wspaniałe. Możemy robić drobne rzeczy, ale z wielką miłością.” 

 

Adam Polański – Rolfing – prezentacja metody

Adam Polański – dyplomowany terapeuta Integracji Strukturalnej, fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Collegium Medicum UJ.

Absolwent dwóch renomowanych ośrodków Integacji Strukturalnej – The Guild for Structural Integration oraz The Rolf Institute for Structural Integration. Obecnie prowadzi prywatną praktykę w Warszawie. Współpracuje z Instytutem Psychoimmunologii i Uniwersytetem Medycznym w Warszawie.

 

Ewa Petka Beata Jańczuk – Watsu

Ewa Petka – magister pedagogiki specjalnej z 26 letnim stażem, masażystka, instruktor pływania oraz ratownik wodny.

Pracuje w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Tczewie, gdzie uczy młodzież gimnazjalną w zespole terapeutyczne-wychowawczym. Szczególnie dużo czasu poświęca na pracę z dziećmi niepełnosprawnością sprzężoną, autyzmem oraz z dziećmi spazmatycznymi.
Status terapeuty WATSU uzyskała 4 lata temu.
 

Beata Jańczuk – masażystka i nauczycielka hawajskiego systemu pracy z ciałem KINO MANA (Lomi Lomi Nui, Hula i Huna), terapeutka techniki Bowena. 

WATSU wykorzystuje w pracy z dziećmi i kobietami w ciąży.
 

 

Satyarthi Peloquin, Nisarga Eryk Dobosz – Mięśniowo-Powięziowe rozluźnianie. Sztuka i wiedza służąca leczeniu chronicznego bólu.

Satyarthi Peloquin – Jest Trenerem Pracy z Ciałem (Bodywork Trainer), prowadzi szkolenia, których tematem jest Współuzależnienie (Co-Dependency) oraz jest Liderem Seminariów – Ścieżka Miłości (the Path of Love). Urodził się w San Francisco w 1952 roku, (w latach Sześćdziesiątych był nastolatkiem), wyszkolił się na profesjonalnego tancerza. W 1973 roku, studiował Integrację Ortostatyczną (Postural Integration) i Medycynę Orientalną w Kalifornii, gdzie prowadził seminaria i oferował indywidualne sesje. W 1976 roku, udał się do Osho Commune International  (Międzynarodowej Komuny Osho) znajdującej się w miejscowości Pune w Indiach, gdzie nauczył się medytacji. Tam dołączył się do zespołu. To miejsce w szybkim tempie stało się jednym z największych na świecie ośrodków terapii, pracy z ciałem i medytacji. Został uczniem Osho, który był oświeconym indyjskim mistykiem. Przez te wiele lat życia w Komunie Osho, otrzymał bezpośrednie wskazówki od Mistrza odnośnie pracy z ludźmi. Był on również jednym z osobistych masażystów Osho. W tym czasie oferował indywidualne sesje, prowadził szkolenia i grupy, ucząc różnych metod terapii i pracy z ciałem. Wspólnie z innymi stworzył Rebalancing (Zharmonizowanie), metodę głębokiego masażu, cieszącą się międzynarodowym uznaniem.

Więcej znajdziecie tutaj:

Satyarthi Peloquin

Wywiad z Satyarthim Peloquinem

Nisarga Eryk Dobosz – Jest wyszkolonym terapeutą masażu, certyfikowanym w wielu technikach, specjalizującym się w Uwalnianiu Mięśniowo-Powięziowym oraz Głębokiej pracy z ciałem. Ukończył Trening Nauczycielski masażu Lomi Lomi Nui prowadzonym przez Hawajską nauczycielkę Susan Pa`iniu Floyd z „Aloha International”. Studiował Energetyczne Uwalnianie Mięśniowo-Powięziowe oraz Osho Rebalancing w Holandii i Indiach, pod okiem Satyarthi’ego Peloquin’a – twórcy tej metody. Jest również w trakcie szkolenia Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej ,prowadzonej przez Franka Sillsa w Instytucie Karuna, w Wielkiej Brytanii. Jest również jednym z nauczycieli szkoły „Tantra Essence”, założonej przez mistrzynię Tantry Mahasatvaa Ma Ananda Saritę, gdzie razem z Saritą i innymi nauczycielami prowadzi warsztaty Tantry w Europie. Od ponad 10 lat praktykuje pracę z ciałem i oddechem, medytacje oraz Tantrę. Podczas swoich podróży przez Indie, Nepal, Chiny, USA, Meksyk oraz Europę zdobył wiele różnorodnych umiejętności oraz doświadczeń związanych z pracą z ciałem , a żyjąc wwielu duchowych wspólnotach gdzie mógł kontynuować i rozwijać się na własnej ścieżce duchowej. Nisarga  jest także współzałożycielem oraz jednym z dyrektorów Europejskiego Instytutu Sztuk Uzdrawiania (European Institute Of Body Oriented Healing Arts – EIBOHA) www.healing-institute.org, który prowadzi szkolenia pracy z ciałem oraz biodynamicznego oddechu w Polsce i Unii Europejskiej.
 wiecej informacji także na: www.transformative-bodywork.com

Piotr Druzgała – Masaż Tajski

Piotr Druzgała -absolwent Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktor jogi oraz masażu tajskiego.

Od 2002 roku mieszka w Tajlandii, gdzie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego i wolontariusz w centrum dla niepełnosprawnych sierot. Uzyskał dyplom międzynarodowego instruktora jogi, której uczy w Tajlandii oraz w Krakowie podczas swoich wakacyjnych pobytów w kraju.

Wywiad z Piotrem Druzgałą cz.1

Wywiad z Piotrem Druzgałą cz.2

 

Podobne:

Program III Konferencji „Spotkanie z Masażem”

SPONSOR GŁÓWNY PATRONAT
Habys Towarzystwo Masazystów Polskich
SPONSORZY
ALBA THYMENT Sp.z o.o. Bodies Revealed
VIRGO Books Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
FUNDATORZY NAGRÓD
Habys Lakshmi ALBA THYMENT Sp.z o.o. AGIW Agencja Usługowo-Handlowa - dr Ryszard Pawelec - pomoce naukowe
PARTNERZY MEDIALNI
Fizjoterapia info Muzyka bez opłat Wydawnictwo Forum
kobieca reaktywacja/ Wyższa Szkoła
Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu Akcja Fizjoterapia
Projekt Masaż EDEN Magazyn SPA and Wellness  

Udostępnij

Komentarze

komentarze