1. Każdy może się zarejestrować się na branżowym portalu Serwis-Masażysta.pl (SM)
 2. Jesteś masażystą/stką, szukasz masażystów/stek zarejestruj się bezpłatnie na SM.
 3. Na początek potrzebujesz nazwy użytkownika (potocznie: nicku) i aktualnego, działającego adresu e-mail.
 4. Nazwa użytkownika powinna Ciebie jednoznacznie identyfikować - w szczególności, jeśli zamierzasz być aktywny w SM, publikować własne wpisy, brać udział w dyskusjach na naszym forum. Nazwa użytkownika nie może zawierać treści spamerskich, reklamowych, adresów www.
 5. Rejestracja podzielona jest na 3 etapy, które możesz ale nie musisz przejść.
  - I etap – konto zwykłe*, bezpłatne, możesz oglądać treści bez ich edycji, bez komentowania, bez dyskusji na forum.
  - II etap – konto rozszerzone*, bezpłatne, w pełni możesz brać udział w życiu serwisu, możesz dodać się do darmowej bazy masażystów. Każdy Użytkownik powinien zapoznać się z treścią działu Pomoc
 6. Każdy użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, edycji i usunięcia konta. W dowolnej chwili każdy użytkownik może usunąć w swoim Profilu opcję Zapisz mnie do Newslettera.
 7. Każdy użytkownik ma obowiązek przestrzegania netykiety, zakazu używania niecenzuralnego słownictwa. Staraj się pisać poprawnie, sprawdzaj błędy ortograficzne i stylistyczne. Użytkownicy używający wulgarnego słownictwa i łamiący zasady netykiety zostaną usunięci przez administrację SM. Prosimy pamiętać o tym, że nie tolerujemy również nawoływania do nienawiści na jakimkolwiek tle, szkalowania i oczerniania innych osób.
 8. Stosownie do Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych", DU nr 133 poz. 883.) uprzejmie informujemy, że dane osobowe użytkownika zostaną wprowadzone do bazy danych Serwis-Masażysta.pl. Administratorem danych osobowych jest Serwis-Masażysta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 159/3. Dane gromadzone w SM są przetwarzane do celów marketingowych, prowadzenia statystyk, promocji produktów, usług i firm oraz w celu przetrzymywania treści użytkowników tej bazy i nie będzie udostępniana innym podmiotom. Każda osoba ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania
 9. Na portalu SM obowiązuje zakaz stosowania jawnej czy ukrytej reklamy, zakaz wysyłania do innych użytkowników materiałów i tekstów reklamowych poprzez system Prywatnych Wiadomości. Użytkownicy stosujący ten proceder będą natychmiast usuwani z bazy SM
 10. Niedopuszczalne jest posiadanie więcej niż jednego Konta.
 11. Zabrania się udostępniania swojego Konta innym użytkownikom.
 12. Zabrania się korzystania z Kont należących do innych użytkowników.
 13. Każda aktywność Użytkowników jest zapisywana w bazie danych SM i jest widoczna jako blok o nazwie: Aktywność w SM umieszczonego w swoim Profilu.
 14. Użytkowniku! Pamiętaj, że internet nie jest miejscem, gdzie wszyscy są anonimowi. Każdy Użytkownik jest odpowiedzialny za swoje słowa, treści, komentarze i opinie.
 15. W swoim Profilu każdy Użytkownik może odznaczyć/zaznaczyć opcję powiadomień e-mail o otrzymanych Prywatnych Wiadomościach, zaznaczyć/odznaczyć opcję otrzymywania wiadomości e-mail z prośbami o dodanie do Znajomych.
 16. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Biuletynu informacyjnego o nowościach na portalu Serwis-Masazysta.pl
 17. Serwis-Masażysta.pl nie udziela żadnej gwarancji prawidłowego działania portalu w całości albo w części i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku błędów, awarii i przerw w funkcjonowaniu.
 18. Jeżeli nie akceptujesz powyższych pkt niniejszego regulaminu - nie rejestruj się!
 19. Redakcja SM pozostawia sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.

* więcej dowiesz się z pomocy