Literatura branżowa

Podręcznik autorstwa dr Macieja Kochańskiego zatytułowany Techniki masażu leczniczego przedstawia całokształt obecnie stosowanych zabiegów z zakresu masażu leczniczego, z uwzględnieniem najnowszych metod terapeutycznych. Dodatkowym ważnym rozdziałem tego podręcznika jest zamieszczenie w nim szczegółowej historii masażu, którą trudno znaleźć w takim zakresie w innych tego typu pozycjach książkowych.

Już wkrótce w naszym sklepie pojawi się jedyna taka książka na rynku polskim "Masaż Tajski, między jogą i fizjoterapią", autorstwa Piotra Druzgały, którego niektórzy znają pewnie z kursów prowadzonych pod patronatem naszego portalu.

Zamówienia książki na: rafal@serwis-masazysta.pl

Mądrość Wschodu w trosce o zdrowie człowieka Zachodu

Portret użytkownika Redakcja

Ajurweda i Świadomość Ciała

Ajurweda i Świadomość Ciała

Jest to niezwykła opowieść przybliżająca techniki pracy z ciałem i umysłem, uświadamiająca jednocześnie wagę prawidłowych międzyludzkich relacji. Autor wykazuje w niej, iż każdy człowiek posiada w sobie niesłychany potencjał samouzdrawiających sił - musi się tylko wyzwolić z szeroko pojętych schematów, jakie wdrukowała w niego codzienność. Książka zwraca uwagę na to, jak błędne jest stawianie w opozycji ciała i ducha, które wszak dopiero razem tworzą jedno: osobę.

Portret użytkownika Redakcja

Refleksologia - Dougans Inge

Refleksologia - Inge Dougans

Inge Dougans jest autorką wielu znanych prac na temat refleksologii, np. The Complete Illustrated Guide to Reflexology oraz The Big Little Book of Reflexology. Szefuje Międzynarodowej Szkole Refleksologii i Terapii Meridianów z siedzibą w RPA i filiami na całym świecie, w tym Wielkiej Brytanii, USA i Australii.

Portret użytkownika Redakcja

Masaż tkanek głębokich - Marcin Wytrążek

Masaż tkanek głębokich - Marcin Wytrążek
Masaż tkanek głębokich z pełnym kursem na DVD - 69,99
 
Autor: Marcin Wytrążek
Termin wydania: Luty 2014
Zapraszamy Państwa do zakupu II wydania książki  - "Masaż tkanek głębokich" !!!
Tym razem książka została uzupełniona o płyt
Portret użytkownika Rafał Uryzaj

Marjan Ogorevc - recenzja książki

Pozycje, którą chce opisać nie jest stricte związana z masażem jednak podejmuje wiele ciekawych kwestii. Bez względu na to czy ktoś wierzy w pojęcie karmy czy nie może odnaleźć w niej wiele istotnym aspektów zdrowia i choroby, podanych w bardzo ciekawy i optymistyczny sposób.