Udostępnij

Uruchomiliśmy nową wersję sklepu Serwis Masażysta. W naszej aktualnej ofercie znajdziecie:

Uruchomiliśmy nową wersję sklepu Serwis Masażysta. W naszej aktualnej ofercie znajdziecie:

  • Szeroki wybór mobilnych stołów do masażu najlepszych firm na rynku
  • Najlepsze i sprawdzone krzesła do masażu
  • Wiele rodzajów środków poślizgowych i higienicznych
  • Akcesoria przydatne w gabinetach i codziennej pracy masażysty
  • Już niedługo – specjalne, rekomendowane komplety dla masażystów w bardzo atrakcyjnych cenach!

Zakupów można dokonywać na 2 sposoby:

BEZ ZAKŁADANIA KONTA KLIENTA – podając jedynie podstawowe dane do wysyłki i faktury, przy czym należy pamiętać, że – osoby nie posiadające konta w sklepie nie biorą udziału w ofertach specjalnych, promocjach, nie otrzymują kuponów rabatowych, nie otrzymują punktów za zakupy.

ZAKŁADAJĄC KONTO KLIENTA – i uzupełniając dane adresowe. Osoby posiadające konto klienta mają dostęp zarówno do historii swoich zamówień, jak i: otrzymują punkty za zakupy, biorą udział w promocjach, korzystają z rabatów.

 

Jeśli starasz się o dotację na swoją działalność – własny gabinet – skorzystaj z naszego doświadczenia! Pomagamy w realizacji dotacji z funduszy unijnych oraz z Urzędu Pracy.

 

UWAGA! Do końca listopada oferujemy RABAT w wysokości 10% na wszystkie STOŁY DO MASAŻU z naszej oferty! Rabat dostępny jest dla pierwszych 100 osób, które założą Konto Klienta w naszym sklepie i dokonają zakupu do dnia: 30 listopada 2013 r., do godziny 23:59. Rabat można wykorzystać 1 raz – do końca listopada. Oferta jest bardzo kusząca, ponieważ… takich cen nie znajdziecie w innych sklepach!

 

Zapraszamy do zakupów!

Profesjonalny Sklep dla masażystów


Udostępnij

Komentarze

komentarze