Udostępnij

WSTĘP WOLNY, 27 maja br. godz. 19.00, Centrum Promocji Kultury, Warszawa ul. Podskarbińska 2… ZAPRASZAMY

WSTĘP WOLNY

27 maja br. godz. 19.00, Centrum Promocji Kultury, Warszawa ul. Podskarbińska 2… ZAPRASZAMY

 

WSTĘP WOLNY, 27 maja br. godz. 19.00, Centrum Promocji Kultury, Warszawa ul. Podskarbińska 2… ZAPRASZAMY

WSTĘP WOLNY

27 maja br. godz. 19.00, Centrum Promocji Kultury, Warszawa ul. Podskarbińska 2… ZAPRASZAMY

 

O projekcie  „Dancing with Your Dreams”

Projekt ‘Dancing with Your Dreams” jest realizowany w ramach programu unijnego Grundtvig Workshops przez Fundację Miejsce Kobiet.

Ogólną ideą tego programu  jest zachęcenie dorosłych mieszkańców krajów EU do samorozwoju i ciągłego kształcenia. Grundtvig Program ma także pomagać w integracji krajów będących członkami EU a także ma służyć wymianie kulturowej.

W ramach tego projektu organizujemy warsztat „Dancing with Your Dreams”, który będzie odbywał się w Polsce między 22 a 28 maja 2011. Będzie w nim uczestniczyć 16 osób z różnych krajów Europy m.in. z Danii, Hiszpanii, Niemiec, Węgier, Rumunii i Włoch. Pierwsze cztery dni uczestnicy spędzą nad Biebrzą w pięknym pensjonacie „Zagroda Kuwasy” następnie przyjadą do Warszawy aby zobaczyć miasto i wystąpić w pokazie tańców i masażu MA-URI®. Pokaz został wcześniej przygotowany przez grupę praktyków i trenerów MA-URI®.  

Celem warsztatu Dancing with Your Dreams” jest zapoznanie uczestników z ogólnymi zasadami MA-URI® oraz z medytacyjnymi tańcami MA-URI® jako narzędziem samorozwoju, zwiększenie świadomości ciała, nauka docierania do wewnętrznych zasobów kreatywności, pasji oraz radości. Na warsztacie zostaną także przedstawione alternatywne sposoby komunikacji, wyrażania siebie a także radzenia sobie ze stresem.
W ciągu pierwszych czterech dni warsztatu uczestnicy nauczą się skąd czerpać inspirację, jak wzbudzać pasję i odwagę w realizacji swoich marzeń. Jak pracować ze swoimi przekonaniami, które przeszkadzają w ich realizacji i jak wzmacniać te pozytywne, które pomagają w spełnieniu i realizacji celu. Program jest tak pomyślany aby wzmocnił w uczestnikach umiejętności budowania zespołu, współpracy i dążenia  do wspólnego celu, którym będzie ich udział w MA-URI® Show ostatniego dnia warsztatów.

Na pokaz zapraszaja MA-URI WAYhttp://www.ma-uriway.pl/

oraz Redakcja Serwis-MAsażysta.pl


Udostępnij

Komentarze

komentarze