Udostępnij

Produkty firmy Ziaja, najbardziej popularne wspomagacze w zawodzie masażysty.

Produkty firmy Ziaja, najbardziej popularne wspomagacze w zawodzie masażysty.

Wielowitaminowa Oliwka do masażu

Delikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera zestaw witamin A, E i F niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Działanie: Stymuluje odnowę naskórka i reguluje procesy biochemiczne zachodzące w skórze. Wyraźnie wygładza, uelastycznia i działa odżywczo na naskórek. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu. Ułatwia masaż dając bardzo dobry kontakt palców masażysty ze skórą poddaną masażowi, co zapewnia pełną kontrolę nad zabiegiem i podnosi jego komfort. Posiada doskonałe właściwości ochronne. Nie plami bielizny.

Efekty: Regularnie stosowana, szczególnie do masażu, który powoduje skuteczniejsze działanie składników aktywnych, zapewnia właściwy stopień nawilżenia i napięcia skóry. 

Wskazania: polecana do pielęgnacji i masażu każdego rodzaju skóry, również w gabinetach kosmetycznych i fizykoterapeutycznych. 

Substancje aktywne: Witamina A, Witamina E, Witamina F 

Sposób użycia: niewielką ilość oliwki rozprowadzić na skórze i intensywnie masować, aż do całkowitego wchłonięcia. 

Opakowanie: – 500 ml Lipocell bloker

 

Oliwka do masażu z kompleksem antycellulit

Preparat intensywnie ujędrniający. Delikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera bogaty we flawonoidy ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz witaminy A, E i F regulujące przemiany biochemiczne zachodzące w skórze. Poprawia ukrwienie i wzmacnia strukturę skóry zapobiegając jej wiotczeniu. Działanie: Delikatna oliwka do pielęgnacji i masażu ciała. Zawiera bogaty we flawonoidy ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz witaminy A, E i F regulujące przemiany biochemiczne zachodzące w skórze. Poprawia ukrwienie i wzmacnia strukturę skóry zapobiegając jej wiotczeniu. 

Właściwości: Zapewniając pełną kontrolę nad zabiegiem masażu podnosi jego komfort. Nie plami bielizny i jest wydajna w użyciu. 

Efekty: Skóra jest odpowiednio odżywiona, napięta i bardziej elastyczna. Objawy cellulitu są wyraźnie zmniejszone. Regularnie stosowana, szczególnie do masażu, który powoduje skuteczniejsze działanie składników aktywnych, zmniejsza efekt "skórki pomarańczowej" i wyraźnie wygładza skórę. 

Wskazania: polecana do pielęgnacji i masażu każdego rodzaju skóry z objawami cellulitu, również w gabinetach kosmetycznych i fizykoterapeutycznych 

Substancje aktywne: Witamina A, Witamina E, Witamina F, Wyciąg z miłorzębu japońskiego 

Sposób użycia: Rozprowadzić niewielką ilość oliwki i intensywnie masować, zwłaszcza w miejscach dotkniętych cellulitem, aż do całkowitego wchłonięcia. Najlepsze efekty osiąga się stosując przed oliwką peeling oraz żel z serii Lipocell bloker. 

Opakowanie: – 500 ml źródło:

 

Link: www.ziaja.com/pl/

autor: Banasinski
link:


Udostępnij

Komentarze

komentarze