Portret użytkownika Redakcja

HEALTHY LIFESTYLE SHOW – już za nami!

HEALTHY LIFESTYLE SHOW – już za nami!

 

Tak bardzo potrzebny, a ciągle w deficycie: czas. Szkoda marnować go na telefoniczne potwierdzanie wizyt, z drugiej jednak strony nie warto ryzykować, że pacjent zapomni o swoim terminie. Czy istnieje złoty środek?

 

 

 

Prowadzenie dobrze prosperującego biznesu bez wsparcia nowoczesnych technologii to nie tylko niezwykle trudne zadanie, ale i ryzyko pozostania w tyl-e za rozwijającą się szybciej konkurencją. Dotyczy to także branży medycznej, a zatem gabinetów masażu oraz centrów rehabilitacji, których pacjenci oczekują dziś perfekcyjnej opieki.

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia

W dniach 22-23 kwietnia 2017 r. w Lublinie odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia – neurologia, pediatria, sport. Wydarzenie zorganizowane przez Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL odbyło się w Inkubatorze Przedsiębiorczości – Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny. W obradach wzięło udział około 90 uczestników z całej Polski. Byli to zarówno praktycy i teoretycy fizjoterapii jak i reprezentanci nauk pokrewnych.

V Spotkanie z Masażem

Witajcie,

jeżeli chcecie uzyskać certfikat uczestnictwa w ostatniej naszej konferencji - V Spotkanie z Masażem, to zapraszamy. Pod poniższym linkiem znajdziecie certyfikat do pobrania. Zanim jednak go pobierzecie, odpowiecie na kilka krótkich pytań :-)

Lista konferencyjna Serwis-Masazysta.pl

Długo czekaliśmy, ale warto było! Mamy podgląd list dotyczących zapisów na konferencję i warsztaty.

Kochani, sprawdzamy nasze dane (nick) i czy opłacono. Lista na konferencję AWF bez opłaty oczywiście. W razie czego - pisać!