Udostępnij

Odwiedzając gabinet fizjoterapeuty klient oczekuje, że wybrany specjalista zapewni mu najlepszą możliwą opiekę. Choć z pozoru nie jest to łatwe zadanie, z pomocą narzędzi, takich jak profesjonalny system do zarządzania gabinetem, nie stanowi ono już żadnego wyzwania.

 

Odwiedzając gabinet fizjoterapeuty klient oczekuje, że wybrany specjalista zapewni mu najlepszą możliwą opiekę. Choć z pozoru nie jest to łatwe zadanie, z pomocą narzędzi, takich jak profesjonalny system do zarządzania gabinetem, nie stanowi ono już żadnego wyzwania.

 

Zapewnienie pacjentom perfekcyjnej opieki jest możliwe tylko wtedy, gdy gabinet jest dobrze zorganizowany. Chodzi tutaj zarówno o organizację pracy zespołu, jak i kwestie dotyczące przebiegu wizyt. Aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów, warto korzystać z nowoczesnych narzędzi, takich jak system Versum, które przyspieszają realizację codziennych obowiązków i pomagają przenieść jakość obsługi na najwyższy poziom.

 

Ważne informacje w zasięgu ręki

Wracając do ulubionego gabinetu, pacjenci oczekują, że zaufany specjalista będzie pamiętał, jakich zabiegów potrzebują. Nic dziwnego. Do sprawdzonych ekspertów wraca się przecież dlatego, że znają potrzeby i preferencje swoich pacjentów, dzięki czemu zapewniają im maksymalne zadowolenie z każdej wizyty. Aby nie zawieść zdobytego zaufania, warto upewnić się, że nigdy nie umknie Ci żaden istotny szczegół. Ludzka pamięć bywa zawodna, dlatego dobrze jest zadbać o narzędzia, które ją wspomogą – jak elektroniczne karty pacjentów Versum, w których bez problemu odnotujesz wszystkie ważne informacje i z łatwością wrócisz do nich, gdy zajdzie taka potrzeba.

 

Istotna jest także przejrzystość oraz bezpieczeństwo gromadzonych danych. Wersja elektroniczna zapewnia maksymalny porządek, umożliwia dokonywanie szybkich zmian – bez przekreśleń i chaosu, a co najważniejsze: wyklucza ryzyko utraty danych w przypadku zdarzeń losowych, takich jak zgubienie czy zalanie zeszytu z notatkami.

 

Doskonała organizacja pracy

Z systemem do zarządzania gabinetem grafik tworzony jest w formie elektronicznej. Dzięki temu pracownicy mają do niego swobodny dostęp przez 24 godziny na dobę. Bez względu na to, gdzie przebywają, mogą w każdej chwili zajrzeć do systemu i sprawdzić swój rozkład pracy. Ewentualne zmiany wprowadzone przez managera pojawiają się w grafiku natychmiast, dlatego nie ma ryzyka, że ktoś zapomni je zakomunikować.

 

Harmonogramy można tworzyć, w zależności od potrzeb, na tygodnie lub miesiące. Ich przygotowanie odbywa się błyskawicznie, ponieważ raz stworzony plan można powielać, w razie potrzeby lekko go modyfikując. Wszelkie zmiany są automatycznie aktualizowane na stronie internetowej gabinetu oraz w systemie do rezerwacji online – bez dodatkowego angażowania pracowników.

 

Pełen komfort rezerwacji wizyt

Udostępniając swoim klientom możliwość umawiania się na wizyty przez internet, wychodzisz naprzeciw ich potrzebom. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą już rezerwować wizyt w biegu, pomiędzy codziennymi obowiązkami. Nie muszą kłopotać się dzwonieniem i pilnować godzin otwarcia gabinetu. Mogą umówić się na spokojnie – gdy mają czas, by skupić się na tej czynności, nawet, gdy placówka jest już zamknięta. Rezerwacja online to atut, który z pewnością doceni każdy pacjent, a jednocześnie świetny sposób na zaoszczędzenie czasu pracowników, poświęcanego dotąd na odbieranie telefonów.

 

Recepta na krótką pamięć

Praca z oprogramowaniem Versum to także rozwiązanie problemu zapominalskich pacjentów. To wszystko za sprawą automatycznych przypomnień, które system wysyła do umówionej osoby na 24 godziny przed zbliżającym się terminem. To świetne rozwiązanie, które z jednej strony wyręcza pracowników z konieczności telefonicznego potwierdzania wizyt, a z drugiej pozwala zminimalizować ilość “zapomnianych wizyt” nawet o 70%!

 

Sprawne zarządzanie gabinetem i zapewnienie perfekcyjnej obsługi klienta jest o wiele łatwiejsze, gdy korzystasz z nowoczesnych rozwiązań, takich jak Versum. Dzięki niezawodnym narzędziom ułatwiasz i automatyzujesz swoje codzienne obowiązki. Możesz zadbać o każdy istotny szczegół, oszczędzając przy tym mnóstwo cennego czasu. Przekonaj się – wejdź na www.versum.pl/fizjoterapia i zacznij korzystać z systemu za darmo.


Udostępnij

Komentarze

komentarze