Udostępnij

Myślicie, że masaż bambusem czy gorącymi kamieniami to wydziwianie? Zobaczcie masaże wykonywane na świecie to zmienicie zdanie  🙂

Myślicie, że masaż bambusem czy gorącymi kamieniami to wydziwianie? Zobaczcie masaże wykonywane na świecie to zmienicie zdanie  🙂

PYTONOWY MASAŻ

Darmowy masaż po całym dniu zwiedzania Zoo na Filipinach? Czemu nie. Ale jeśli zobaczysz na czym polega, dwa razy się zastanowisz zanim podejmiesz decyzję.
Cztery gigantyczne pytony birmańskie, o całkowitej masie równej 250 kg ślizgają się po ochotniku leżącym na bambusowym łóżku. Wcześniej dostają 10 kurczaków, aby nie były głodne i nie zaatakowały człowieka. 15 minutowa sesja ma właściwości terapeutyczne i uspokajające.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KAKTUSOWY MASAŻ

Masaż kaktusowy musi boleć? Według Four Seasons Resort w Punta Mita w Meksyku masaż kaktusowy jest bezbolesny (igły są usuwane) i pomagają nawilżyć skórę.

 

MASAŻ PIÓREM

Relaks kojarzy Ci się z łaskotaniem? Chyba nie. A jednak w Hiszpanii używa się delikatnych technik łaskotania aby zredukować stres klientów. Zamiast wbijać palce w plecy klientów można delikatnie za pomocą piórka łaskotać ich ciało. Efekt będzie podobny . Masaż odbywa się w zaciemnionym pokoju, w tle leci kojąca muzyką.

 

MASAŻ TASAKIEM DO MIĘSA

Na Tajwanie temu niezwykłemu masażowi poddawane są tylko odważne osoby. Masaż powstał w Chinach i ma ponad 2000 lat. Ma na celu uwolnić zmagazynowaną energię w organizmie, usunąć szkodliwe toksyny i zwiększyć przepływ krwi.

 

MASAŻ PRZEZ SŁONIA

Jeśli czujesz, że bolą Cię plecy w okolicy lędźwiowej, oto idealny masaż dla Ciebie. Trzy tonowy słoń został specjalnie przeszkolony aby delikatnie naciskać nogą na plecy.

 

MASAŻ W GONDOLI

Turyści, którzy nie mogą się nacieszyć urokiem Wenecji mogą odpłynąć gondolą w ustronne miejsce i być poddani masażowi podziwiając piękne, weneckie kanały.

 

MASAŻ PRZEZ AFRYKAŃSKIE ŚLIMAKI

Spa w Rosji, Japonii i Wielkiej Brytanii podjęły się nowej metody masażu. Masaż ślimakami ma pomóc w regeneracji skóry, eliminacji zmarszczek i blizn.

 

MASAŻ PRZEZ UDERZANIE TWARZY

To rzadki zabieg ( są tylko dwie osoby spoza Tajlandii, którzy znają technikę tego masażu). Obiecuje usunąć zmarszczki i odwrócić oznaki starzenia się.

 

MASAŻ JAJKIEM

Na tym zdjęciu ojciec robi masaż głowy jajkami swojemu dziecku. Według tradycyjnej chińskiej wiary, masaż ma przynieść dziecku szczęście.

 

MASAŻ PŁOMIENIAMI

Podobno leczenie ogniem jest bardzo popularne w okresie zimowym w tradycyjnych chińskich szpitalach. Ludzie wierzą, że daje im to ochronę przed grypą i przeziębieniem. Kawałek ręcznika jest polany substancją łatwopalną i następnie podpalany. To nie jest bolesny zabieg, pomaga także schudnąć.

Źródło:

filing.pl

 
 
 
Darmowy masaż po całym dniu zwiedzania Zoo na Filipinach? Czemu nie. Ale jeśli zobaczysz na czym polega, dwa razy się zastanowisz zanim podejmiesz decyzję.
 
Cztery gigantyczne pytony birmańskie, o całkowitej masie równej 250 kg ślizgają się po ochotniku leżącym na bambusowym łóżku. Wcześniej dostają 10 kurczaków, aby nie były głodne i nie zaatakowały człowieka.
 
15 minutowa sesja ma właściwości terapeutyczne i uspokajające.

Udostępnij

Komentarze

komentarze