Udostępnij

Massapedia jest wielką internetową encyklopedią pojęć związanych z masażami. Jej wielką zaletą jest fakt, że KAŻDY może być jej współtwórcą…

Massapedia jest wielką internetową encyklopedią pojęć związanych z masażami. Jej wielką zaletą jest fakt, że KAŻDY może być jej współtwórcą…

Internetowa Encyklopedia Masażu (Technik Manualnych)

Massapedia.pl to pierwsza taka w Polsce, wolna od opłat, internetowa encyklopedia masażu (technik manualnych), typu open content, której celem jest dostarczanie jak największej i najrzetelniejszej informacji w bardzo dostępny sposób. Jej olbrzymią zaletą jest to, że tworzona jest przez jej użytkowników. Każdy z chętnych po dokonaniu rejestracji może brać udział w budowaniu największej bazy wiedzy i informacji o masażu.

Massapedia.pl to jeden z moich projektów (pomysłów), który doczekał się realizacji. Projekt ten powstał dzięki kilku osobom:

  • mnie 🙂
  • dzięki pomocy Grzegorza Lewandowskiego, który udzielił mi bardzo ważnych wskazówek, podsunął kilka rozwiązań
  • firmą MOV ze Słupska, która jest Fundatorem Massapedii
  • firmą Grafer.pl, która jest wykonawcą Massapedii

Wszystkim serdecznie dziękuję.

Zapraszam do odwiedzenia – www.Massapedia.pl

Każdy chętny do tworzenia encyklopedii, powinien się zarejestrować… ale zanim to nastąpi powinien przeczytać Regulamin Massapedii i zapoznać się z treścią stron:

to bardzo ważne!

Massapedia jest prostym, intuicyjnym skryptem, tylko trzeba się z nim zapoznać i oswoić. Twórcy Massapedii przygotowali specjalną stronę – Piaskownica do testów, gdzie można, próbować i ćwiczyć swoje umiejętności.

Wszelkie pytania i dyskusje będą prowadzone za pomocą Forum Serwisu w odpowiednich działach.
Tam prosimy zadawać wszelkie pytania związane z Massapedią. Zawsze można skierować pytanie na – kontakt@massapedia.pl

Rozpocznij swoją przygodę z Massapedią – zostań jej twórcą już teraz!

Pozdrawiam
Marcin Banasiński


Udostępnij

Komentarze

komentarze