Udostępnij

W starożytnej Polinezji był praktykowany niezwykły rytuał. Kiedy umierał wódz a jego syn nie był gotowy by przejąć jego obowiązki, kandydat przechodził w ręce Kahunów – polinezyjskich szamanów.

W starożytnej Polinezji był praktykowany niezwykły rytuał. Kiedy umierał wódz a jego syn nie był gotowy by przejąć jego obowiązki, kandydat przechodził w ręce Kahunów – polinezyjskich szamanów.

MA-URIWAY, Serwis-MAsazysta.plCi kładli go na kamiennym stole i masowali na zmianę. Dzień i noc, dzień i noc i tak bez przerwy przez dwa tygodnie. Syn wodza nic przez ten czas nie jadł, była mu podawana jedynie woda. Przechodził on głęboki proces uzdrawiania i transformacji. Wszystkie pamięci i przekonania, które nie pozwalały mu przejąć obowiązków po ojcu były uwalnianie w głębokiej pracy z ciałem. Po takiej inicjacji kandydat na wodza stawał się nowym człowiekiem.
Nic już dla niego nie było takie same…

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam tę opowieść po plecach przeszedł mi dreszcz. Rozpaliła ona moją ciekawość i skłoniła do dalszych poszukiwań.
Tak rozpoczęła się moja trwająca już cztery lata fascynacja MA-URI – duchową ścieżką rozwoju osobistego, która całkowicie odmieniła moje życie i wnętrze.

 

Wiedza tajemna dostępna dla każdego

MA-URI jest  współczesnym, holistycznym system uzdrawiania, który ma swoje korzenie w wiedzy i praktykach pochodzących ze starożytnej Polinezji. 20 lat temu Katja i Hemi Fox przystosowali tę wiedzę  do potrzeb współczesnych ludzi, zakładając Instytut MA-URI w Danii i Nowej Zelandii.
MA-URI to filozofia życia, która uczy, jak osiągnąć harmonię we wszystkich aspektach rzeczywistości: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. To filozofia dla każdego, niezależnie od wieku czy tradycji, z której dana osoba pochodzi. To system uniwersalny i niezwykle efektywny. Inspiruje do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, szczęście i zdrowie. MA-URI dostarcza narzędzi, które pomagają w osobistym rozwoju i przekroczeniu własnych ograniczeń. Poprzez masaż, tańce medytacyjne oraz stosowanie zasad MA-URI Huny można osiągnąć harmonię na poziomie ciała i umysłu.

Serwis-Masazysta.pl utrzymywany jest z przychodów pochodzących z reklam. Materiały w nim gromadzone mogą powstawać właśnie dzięki tym dochodom. Dziękujemy za wsparcie i uszanowanie ich obecności.

 

Ciało – bramą do naszej mocy

Nasze ciało jest bramą do odkrywania mocy, piękna i miłości, które każdy z nas nosi w sobie. Jednak zagubieni w codziennym pędzie tracimy kontakt ze swoim ciałem, potrzebami i marzeniami. Zapominamy o tym, kim jesteśmy, skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy. Masaż MA-URI pozwala na nowo odnaleźć drogę do tego, co w naszym życiu najważniejsze – drogę do nas samych.

Masaż MA-URI jest sztuką pełną pasji, miłości oraz niezwykłego piękna, które przejawia się w tańcu oraz każdym ruchu praktyka MA-URI. Masuje on przedramionami – długie ruchy ściągające, które obejmują duże obszary ciała, wykonywane są w rytm muzyki, dając efekt oczyszczający i harmonizujący. Muzyka, oddech, moc intencji, ruch tworzą niepowtarzalne oraz skuteczne połączenie wyzwalające ogromne zasoby energii witalnej w ciele masowanej osoby. Pozwala to na uwolnienie blokad energetycznych i napięć.

Masaż MA-URI jest zawsze odpowiedzią na potrzeby, stan zdrowia, a przede wszystkim na gotowość do zmian osoby, która mu się poddaje. Ta niezwykła podróż może przebiegać na wielu poziomach. Często rozpoczyna się od pracy skupionej na ciele fizycznym. Wtedy pomaga w uwolnieniu napięcia, stresu oraz blokad znajdujących się w mięśniach. Masaż MA-URI to także niezwykle skuteczne narzędzie uwalniania napięć emocjonalnych, transformacji i zmiany przekonań warunkujących nasze relacje z innymi ludźmi, sytuację zawodową czy finansową. Pozwala dotrzeć do ukrytych zasobów osoby masowanej, jej odwagi, kreatywności i poczucia sprawczości. Dzięki MA-URI może ona odzyskać wewnętrzną wolność oraz życie pełne pasji i radości.

 

Aby móc pomagać innym, uzdrów najpierw siebie

Jeśli ktoś wybiera się na trening MA-URI to nie tylko po to, aby nauczyć się masażu. Choć dla niektórych może to być jedyna motywacja. Trening MA-URI jest przede wszystkim fascynującą inspiracją do samorozwoju i samopoznania. Zgodnie z zasadą: aby móc pomagać innym, uzdrów najpierw siebie. Trening MA-URI wymaga od studenta determinacji i odwagi w stawianiu czoła własnym ograniczeniom, ale nagroda jest bezcenna: radość, pasja i wewnętrzna wolność!

 

autor:

Magdalena Przeździak-Betlej
www.ma-uriway.pl

 

autor: Marcin.Banasinski
link:


Udostępnij

Komentarze

komentarze