Udostępnij

Najnowszy nr LNE & spa…zajrzyj

Najnowszy nr LNE & spa…zajrzyj

Lne& spa, Serwis-Masazysta.plROZDAJEMY NAGRODY

ZAPRENUMERUJ LNE & SPA I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY
6 numerów LNE & spaoraz4 numery Paznokcie & spaw rewelacyjnej cenie 75 zł!!!

 

WYDARZENIA

RELACJA Z 19. KONGRESU LNE & SPA
Kolejna edycja najlepszej imprezy edukacyjno-targowej już za nami. Znakomity program 19. Kongresu LNE przygotowało międzynarodowe
grono wykładowców. Tym razem największe zainteresowanie publiczności wzbudził blok tematyczny „Czas na detoks” i poprowadzony przez kosmetologów oraz dermatologa panel dyskusyjny „Trądzik młodzieńczy – nowoczesne terapie”. Profesjonalistów przyciągnęły również pokazy oryginalnych technik masażu i premierowe prezentacje zabiegów renomowanych firm kosmetyki profesjonalnej.

 

DOSSIER: NASTOLATKI W GABINECIE

NASTOLATKI W GABINECIE
Wiele gabinetów kosmetycznych i ośrodków spa pragnie zdobyć nowych klientów wśród młodzieży. Oferta dla nastolatków to w Polsce stosunkowo nowy trend, w USA to już właściwie standard. Amerykańska specjalistka ds. rynku spa, Dori Soukup, specjalnie dla LNE & spa
zdradza, jak zyskać zaufanie młodych klientów.

PIELĘGNACJA MŁODEJ SKÓRY
Najmłodszych klientów gabinetów warto przekonać, że prawidłowa pielęgnacja cery nie musi zajmować wiele czasu i być kosztowna. Aby młoda skóra nie sprawiała problemów podczas okresu dojrzewania, wystarczy kilka prostych trików pielęgnacyjnych. Cennym doradcą będzie kosmetyczka.

ZABIEGI DLA NASTOLATKÓW
Nastolatki poszukują przede wszystkim zabiegów oczyszczających cerę, które pomogą uporać się im ze zmianami trądzikowymi i kłopotami wywołanymi burzą hormonów. Warto wybrać klika propozycji z naszego przeglądu i zadbać o promocję przyjazną dla młodych klientów.

KROK W DOROSŁOŚĆ
Dossier „Nastolatki w gabinecie” poszerzamy o podstawowe, ale ciągle będące u nas niemal tematem tabu, zagadnienia związane z okresem dojrzewania młodej kobiety. Nie po to by na fotelu kosmetycznym rozprawiać o cyklach menstruacyjnych, ale by pełniej zrozumieć budzącą się kobiecość.

ZANIM WYBIERZESZ
Wieloletnie przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych nie pozostaje obojętne dla zdrowia. Z kolei ich odstawienie często źle odbija się na
kondycji skóry. Jak działają pigułki? Jak zniwelować ich skutki uboczne? Jakie mamy alternatywy? Na te pytania, nurtujące również nastolatki, odpowiadamy wraz z dr n. med. Preeti Agrawal.

JUBILEUSZ-15 LAT THALGO W POLSCE
Thalgo przecierało szlaki polskiej kosmetyki profesjonalnej. Od lat cieszy się zaufaniem klientów i bardzo wysoką pozycją na rynku. Z okazji 15 – lecia rozmawiamy z Urszulą Peryt, prezesem jednej z najlepiej zarządzanych firm w tej branży w Polsce.

MASAŻ-ASIAN SLIM
Asian Slim to oryginalny zabieg, będący połączeniem różnych technik azjatyckich, który może być wykonywany oddzielnie lub jako element klasycznej kuracji wyszczuplającej. Ma on na celu usunięcie toksyn z organizmu, przygotowanie skóry do zabiegu, poprawienie skuteczności zabiegów wyszczuplających, takich jak masaże, manualny drenaż limfatyczny, okłady lub kuracje z zastosowaniem różnego rodzaju aparatury.

 

SPA & WELLNESS

JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIE PISZĄ
Według badań przeprowadzonych przez amerykański portal smallbusinessnotes.com około 70 % klientów, którzy po raz pierwszy odwiedzili salon urody lub spa, nie staje się stałymi klientami z powodu mało zachęcającej postawy oraz nieprofesjonalnego wizerunku pracowników ośrodka. A przecież problem ten łatwo rozwiązać.

PREZENTACJA GRAND SPA ALGOTHERM
Położony zaledwie kilka metrów od plaży pięciogwiazdkowy hotel Sofitel Grand Sopot zachwyca wytworną elegancją i architekturą. Do świata piękna i harmonii zaprasza w nim GRAND SPA ALGOTHERM.

WYWIAD Z ELISABETH BOUSSEL
Francuskie Laboratorium Algotherm – jedna z najbardziej znanych na świecie marek specjalizujących się w algoterapii – jest już obecna w
Polsce. Wiosną dołączyła do portfolio cieszącej się zaufaniem lekarzy i kosmetyczek firmy Bio-Profil. O nowatorskim podejściu do ielęgnacji
rozmawiamy z Elisabeth Boussel, dyrektorem technicznym Algothermu, głównym twórcą koncepcji i technik zabiegowych.

 

URODA I NAUKA

CHŁODNO, CHŁODNIEJ… PRZYJEMNIE
Wśród receptorów czuciowych skóry są tzw. termoreceptory, będące „czujnikami” temperatury – to na nie oddziałują kosmetyczne substancje chłodzące. Jak to się dzieje – wyjaśnia dr inż. Magdalena Sikora, kierująca podyplomowymi studiami kosmetologii na Politechnice Łódzkiej.

 

PREZENTACJE

CHŁODZĄCE KULE
Lato jest okresem, w którym większość z nas cierpi na obrzęki będące skutkiem nieprawidłowego funkcjonowania układu żylnego i limfatycznego. Doskonałą metodą złagodzenia towarzyszących temu dolegliwości jest masaż zimnymi kulami.

 

MAKIJAŻ

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ
W tym sezonie liczy się tylko jedna rzecz – nieskazitelna cera. Stawiamy na doskonałe wykończenie makijażu i rozświetloną cerę. Niezależnie od tego, czy wybierzesz mocne czy naturalne kolory, twoja skóra musi wyglądać idealnie.

 

MÓJ GABINET

DAY SPA MAGNOLIA
Day spa „Magnolia” w Łodzi od czterech lat prowadzą Alina i Marzena Maciaszek. Jednak jak podkreślają, sukces i popularność salonu
jest dziełem wszystkich, którzy tam pracują.

Zapraszamy do lektury, kup juz dziś nowy nr LNE & spa


Udostępnij

Komentarze

komentarze