Udostępnij

Zapraszamy na Kursy Masażu Dźwiękiem wg metody Petera Hessa®
 
Dla tych, którzy po raz pierwszy mają styczność z masażem dźwiękiem według metody Petera Hessa i chcą poznać jego tajniki polecamy wprowadzające szkolenie –
Masaż dźwiękiem I i II stopnia, po którym samodzielnie można wykonać masaż dźwiękiem praktykując go w gronie najbliższych.
Intensywne kursy III i IV stopnia metody Petera Hessa pozwolą zagłębić się w tematykę związaną z zastosowaniem dźwięku zarówno w masażach wykonywanych wśród najbliższych, jak i w praktyce zawodowej.
Na kursach przekazujemy wiele elementów do zastosowania w przebiegu masażu, w tym także szczegóły dotyczące masaży tematycznych np. stawów, zatok, lędźwi, barków. Umiejętności zdobyte podczas szkolenia pomogą w komponowaniu odprężających i harmonizujących masaży dostosowanych do indywidualnych potrzeb. 
Ważną częścią szkoleń są „medytacje” w dźwiękach gongu. Pozwalają one na oczyszczenie, harmonizację i energetyzację własną uczestników, co jest istotnym elementem w pracy każdego masażysty dźwiękiem.
 
Kurs I – IV stopień 04.04 – 13.04.2014   10% zniżki
 
Kurs I – II stopień  04.04 – 08.04.2014
Kurs III – IV stopień  08.04 – 13.04.2014
Szkolenie kończące wraz z Superwizją – 23.05 – 25.05.2014 prowadzi do uzyskania Certyfikatu, który jako jedyny na świecie potwierdza uprawnienia do posługiwania się metodą masażu dźwiękiem wg Petera Hessa®.
 
Informacje szczegółowe: 
www.peterhess-akademia.pl
szkolenia@peterhess-akademia.pl
509 132 756

Udostępnij

Komentarze

komentarze