Udostępnij

Masaż tkanek głębokich z pełnym kursem na DVD – 69,99
 
 
Autor: Marcin Wytrążek
Termin wydania: Luty 2014
Zapraszamy Państwa do zakupu II wydania książki  – „Masaż tkanek głębokich” !!!
Tym razem książka została u

Masaż tkanek głębokich z pełnym kursem na DVD – 69,99
 
 
Autor: Marcin Wytrążek
Termin wydania: Luty 2014
Zapraszamy Państwa do zakupu II wydania książki  – „Masaż tkanek głębokich” !!!
Tym razem książka została uzupełniona o płytę z pełnym, 3 godzinnym kursem DVD !!!
 
„Masaż tkanek głębokich” to publikacja, która może ułatwić praktyczną naukę tej formy masażu. Przedstawione zostały podstawowe zasady wykonywania masażu oraz wskazówki jak skutecznie i bez większego wysiłku wykonywać techniki na poszczególnych częściach ciała. Oprócz zasad wykorzystania mechaniki własnego ciała opisane jest jak uniknąć przeciążeń swoich dłoni stosując w trakcie masażu przedramiona, pięści bądź łokcie. 
 
W książce „Masaż tkanek głębokich” znajdziesz ponad 200 fotografii z technikami i kilkanaście rycin anatomicznych oraz zwięzłe opisy dolegliwości i przyczyny ich powstawania w układzie mięśniowo-powięziowym.
 
Książka „Masaż tkanek głębokich – materiały pomocne do ćwiczeń” będzie przydatna nie tylko dla studentów i uczestników kursów specjalistycznych z zakresu formy masażu, ale także dla terapeutów już praktykujących masaż tkanek głębokich, którzy chcą rozszerzyć wachlarz swoich technik.
 
„Masaż tkanek głębokich to propozycja autorskiego szkolenia z zakresu rozluźniania napięć w obrębie mięśni i powięzi w oparciu o najskuteczniejsze techniki, zaczerpnięte z różnych koncepcji masażu tkanek głębokich. Ta forma masażu to świadome podążanie za funkcją układu mięśniowo-powięziowego, umiejętność rozluźniania tkanek, poprawa ich przesuwalności oraz uwalnianie napięć w jak najskuteczniejszy i najbardziej ergonomiczny sposób. Jest to coraz popularniejsza forma masażu, która pozwala na skuteczne rozwiązywanie zaburzeń w narządzie ruchu. Składa się z oceny funkcjonalnej pacjenta, oceny jego układu mięśniowo-powięziowego i zastosowania odpowiedniej terapii.”
Autor – dr n.med. Marcin Wytrążek

Udostępnij

Komentarze

komentarze