Udostępnij

Konkurs „Masowanie na polanie” został już rozstrzygnięty. Jury zadecydowało w jakiej kolejności zostaną przyznane nagrody…

Konkurs „Masowanie na polanie” został już rozstrzygnięty. Jury zadecydowało w jakiej kolejności zostaną przyznane nagrody…

Minął już tydzień dany członkom Jury na ocenienie prac i rozstrzygnięcie wyników. Konkurs „Masowanie na polanie”, oficjalnie można uznać za zakończony. Pozostało przedstawić zwycięzców i obdarować ich nagrodami, które przygotowane zostały przez naszych hojnych sponsorów, czyli:

 • Firmę MOV
 • Firmę Habys
 • Firmę AlbaThyment

Zanim jednak przedstawimy zwycięzców, napiszę kilka słów od siebie. Jestem ciekaw czemu tak mało osób zechciało w ogóle wziąć udział w tej zabawie? Liczyłem na większą frekwencję. Przecież mamy zarejestrowanych ponad 2300 użytkowników na serwisie i drugie tyle na forum a tylko garstka zechciała się bawić. Czyżby nagrody były nieciekawe? A może informacja o konkursie nie dotarła do wszystkich? Informowaliśmy o tym konkursie, by się do niego przygotować już w biuletynie lipcowym. A każdy kto jest zarejestrowany na Serwis-Masazysta.pl automatycznie dostaje Biuletyn Każdego Masażysty przynajmniej raz w miesiącu, chyba że się z niego wypisał, ale tak naprawdę wypisało się bardzo mało osób. Więc informacja dociera na wskazane adresy mailowe podawane  przy rejestracji na serwisie. Skoro takich biuletynów nie dostajecie to zajrzyjcie do Waszej skrzynki pocztowej, do folderu SPAM i sprawdźcie, czy informacje z serwisu nie są zaznaczone jako SPAM. Jak odznaczycie je jako nie spamowe, to następnym razem będziecie wiedzieć więcej 🙂  A myślę, że niebawem kolejny konkurs i z kolejnymi ciekawymi nagrodami. Informacji o nim szukaj na www.Serwis-Masazysta.pl lub czekaj na informacje w Biuletynie Każdego Masażysty.

Kilka słów o konkursie. Mieliśmy 19 uczestników i 43 nadesłane prace. Jedne były robione na szybko, rzekłbym bez polotu, bez pomysłu. Inne z kolei bardzo ciekawe, widać przemyślane do końca. Weźmy np.: zdjęcia z nr od 24 do 27, gdzie klient jest nie co inny (bo to „ścigacz”, całkiem całkiem, jeździłem na takich parę lat temu) a mimo to masażystka nie zapomniała o macie, wałku i oczywiście o ubiorze… brawo, pomysł świetny. Tak ważny moim zdaniem jest ubiór, przygotowanie do masażu, odpowiednie ułożenie swojego klienta, nawet gdy potrzeba to i wałek pod nogami… tak tak, sam kiedyś widziałem jak nad jeziorem pani masowała (kręgosłup) pana leżącego na brzuchu i zamiast wałka (takiego profesjonalnego) leżała pod jego nogami butelka 2,5 litrowej Pepsi. Ułożenie było jak należy. Pani ubrana wygodnie, pan karimacie przyjmował masaż uciskowy przez wygodne ubranie, dresopodobne. Inna praca które bardzo mi się spodobała to zdjęcia nr  33 i 34. Autor przygotował stół z siana (klocków siana), masażysta odpowiednio ubrany, kryptoreklama oliwki ZIAJA i te kozy, ciekawe co na to sanepid 🙂 Nie mnie oceniać, od tego mamy Jury, ale dla mnie zdjęcie jest warte nagrody. Dobry pomysł na podpis zdjęcia – „Masaż gorącymi kamieniami… bałtyckimi” niby nic takiego ale te słowo bałtyckie nadaje taki narodowy ton, a może nawet patriotyczny 🙂 itd., itd.        

Poszczególne oceny naszego Jury dostępne – tutaj. Po przeliczeniu głosów sytuacja wygląda nastęmująco:

Jury wybrało 10 najlepszych prac i każdej z nich nadało punktację od 1 – 10.

 • zdjęcie nr 26 otrzymało  9 pkt
 • zdjęcie nr 18 otrzymało 10 pkt
 • zdjęcie nr 30 otrzymało 10 pkt
 • zdjęcie nr   4 otrzymało 14 pkt
 • zdjęcie nr   1 otrzymało 16 pkt
 • zdjęcie nr 17 otrzymało 17 pkt
 • zdjęcie nr   7 otrzymało 18 pkt
 • zdjęcie nr 39 otrzymało 20 pkt (miejsce 3)
 • zdjęcie nr 43 otrzymało 26 pkt (miejsce 2)
 • zdjęcie nr 33 otrzymało 35 pkt (miejsce 1)

Tak więc:

 1. nagrodę nr 1 otrzymał piter19840, za zdjęcie – Masaż…zawsze w zgodzie z nauturą …
 2. nagrodę nr 2 otrzymał matismms, za zdjęcie – Masaż wykonany na przystanku na żądanie, stąd też tytuł "masowanie na żądanie"
 3. nagrodę nr 3 otrzymał trart, za zdjęcie – czekaj spokojnie – mama odpoczywa….

Chciałbym na koniec wszystkim uczestnikom podziękować za udział w konkursie a zwyciężcom gratuluję wygranych. Dziękuję i zapraszam do zabawy w podobnych przedsięwzięciach na Serwis-Masazysta.pl

Pozdrawiam
Marcin Banasiński 

P.S. Zwycieżcy proszeni są o nadesłanie na adres konkurs@serwis-masazysta.pl swoich danych osobowych i adresu wysłania nagrody.


Udostępnij

Komentarze

komentarze