Udostępnij

Konferencja „Spotkanie z Masażem” odbiła się dużym echem i została przyjęta przez uczestników bardzo pozytywnie. Jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni, że na naszym spotkaniu pojawiło się prawie 200 osób, co jak na spotkania tego typu w Polsce to wielki sukces.

Konferencja „Spotkanie z Masażem” odbiła się dużym echem i została przyjęta przez uczestników bardzo pozytywnie. Jako organizatorzy jesteśmy bardzo zadowoleni, że na naszym spotkaniu pojawiło się prawie 200 osób, co jak na spotkania tego typu w Polsce to wielki sukces.
Nasze zadowolenie to jedno jednak jeszcze bardziej napawają nas radością opinie jakie słyszymy od Was – uczestników, którzy wzięli udział w konferencji. To dla Was przygotowaliśmy to wydarzenie i to Wasza opinia jest dla nas najcenniejsza. Kilka z tych opinii zebraliśmy i umieszczamy poniżej aby uwiecznić te miłe słowa od Was dla nas. Było ich więcej jeszcze na gorąco po samym spotkaniu jednak te wyciągnięte z sieci też robią wrażenie. Mamy nadzieje, że to zachęci osoby które z jakiegoś powodu nie mogły dotrzeć aby na kolejnej konferencji ich obecność była stu procentowa.

Komentarze po konferencji:

Paweł : „Cała konferencja pomysł i przebieg super sprawa, wszystko dopięte na tip top. Dużo nowych doświadczeń i na pewno kilka pomysłów dla siebie na przyszłość w pracy z pacjentem”

Daniel : Bardzo wielkie podziękowania za zorganizowanie konferencji Zaraz po wyjściu człowiek z niecierpliwością oczekuje kolejnej! Przesympatyczni ludzie, miła atmosfera, danie możliwości (w moim przypadku) poznania czegoś zupełnie nowego i ciekawego nie biorąc za to żadnych pieniędzy! Czapki z głów dla organizatorów, sponsorów, prowadzących
czapki z głów dla was Panowie!

Dominika:  „Świetna organizacja!! Czekam na kolejną konferencję. Pozdrawiam”

Małgorzata: To my dziękujemy:-)

Magdalena:  no właśnie- my dziękujemy!!:)) czekamy na następne:)

Paulina : „ja również czekam na kolejne nasze spotkanie, może i kolejną leżankę do masażu a impreza super! „

Kasia : „Warto było przyjechać ze śląska na tą konferencję! Mimo naszego zmęczenia wracałyśmy do domu z uśmiechami na ustach, niekończącymi się rozmowami na temat wykładów i jeszcze bardziej pozytywnym nastawieniem do dalszej pracy i naszej nauki. Gratuluje pomysłu i powodzenia w dalszym tak świetnym działaniu!
Pozdrawiam”

Kasia : „I po konferencji… Fajnie było spotkać się z masażem w miłej atmosferze. Już czekam na kolejne. Dziękuje, że mogłam z Wami być :)”

Karolina : „Byłam i było super, niech żałują Ci, którzy nie mogli przyjechać „

RESET Masaż : „zdecydowanie genialna koncepcja takich konferencji;) SUPER!!! Ukłon w stronę organizatorów;) bardzo mi sie podobało;)

Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych Nr 2 w Gdańsku:  „Dziękujemy za możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Czekamy na kolejne konferencje i kursy.”

Jeśli chcecie coś dodać to zapraszamy do dalszego komentowania.

Pozdrawiamy i dziekujemy

Zespół portalu Serwis-Masażysta


Udostępnij

Komentarze

komentarze