Udostępnij

Kontynuując temat pisania blogów, dziś będzie krótko, ale konkretnie… zobacz…

Kontynuując temat pisania blogów, dziś będzie krótko, ale konkretnie… zobacz…

Blog o dorabianiu przez masażystówTo, co napisałem wczoraj to zaledwie początek – chciałem krótko i zwięźle przedstawić czym są blogi i jak można je wykorzystać.

Dziś chciałbym wszystkim zainteresowanym dać możliwość poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie. W kolejnych wpisach będę raczej pisał nie tylko o blogach… raczej o sposobach, w jakich masażysta może dodatkowo zarobić – a zapewniam, że nie są to tylko blogi.

Niemniej jednak, blog czy strona www będzie w centrum mojego zainteresowania, gdyż Internet daje duże możliwości.

Co odróżnia moje podejścia od innych blogów czy stron o zarabianiu?

To proste – ja koncentruję się wyłącznie na takich modelach zarabiania, które dobre są dla masażysty, a nie ogólnie. To bardzo ważne i pomimo, że ogranicza nieco zagadnienie (nie wszystkie sposoby czy metody są odpowiednie dla tej dziedziny), to powinno zagwarantować wyższą skuteczność.

Ale wracając do tematu…

To co chcę polecić to pozycja książkowa… a właściwie ebookowo-ksiązkowa, gdyż występuje w dwóch wersjach. Proponuję zapoznać się z ebookiem o wdzięcznym tytule: "BLOGI od A do… sławy i pieniędzy".

Tytuł ten w prosty i przystępny sposób omawia zagadnienia związane z prowadzeniem bloga oraz przedstawia również pewne sposoby zarabiania na nim.

Niestety jest to pozycja płatna. Jednak koszt to ok. 30 zł. Dostępny jest również darmowy przykład, aby można było ewentualnie sprawdzić jakość i przydatność tej pozycji. Płatna i darmowa wersja dostępne są na stronie: "BLOGI od A do… sławy i pieniędzy".

 

Drugą rzeczą jest nowy, zupełnie darmowy kurs o prowadzeniu marketingu w sieci. Niestety nie wiem, czy jest wart polecenia, gdyż dopiero się pojawił i sam się właśnie zapisałem.

Warto spróbować, gdyż nie traci się nic – może trochę czasu na czytanie i uczenie się, ale to nigdy nie jest stracony czas. W sumie, jak się nie spodoba, zawsze można się po prostu wypisać. Oto link dla chętnych:

"Marketing partnerski dla zuchwałych"

 

W kolejnej części kolejne informacje… będzie już bardziej praktycznie 🙂


Udostępnij

Komentarze

komentarze