Udostępnij

Z przyjemnością informujemy Cię o ważnym wydarzeniu świata Fizjoterapii i Rehabilitacji – Międzynarodowym Kongresie „IFDMC” – www.ifdmc.pl, który w całości poświęcony jest tematyce terapii powięziowej. Oczywiście my również tam będziemy – do zobaczenia na miejscu.

 

Z przyjemnością informujemy Cię o ważnym wydarzeniu świata Fizjoterapii i Rehabilitacji – Międzynarodowym Kongresie „IFDMC” – www.ifdmc.pl, który w całości poświęcony jest tematyce terapii powięziowej. Oczywiście my również tam będziemy – do zobaczenia na miejscu.

 

Odbiorcy Serwis-masazysta.pl są upoważnieni do skorzystania z 20% rabatu
na udział w Kongresie i warsztatach.

Aby skorzystać z rabatu należy w trakcie rejestracji na Kongres wpisać hasło
serwis_masazysta w polu „kod rabatowy”.

 

Zaproszenie

 

Mamy zaszczyt zaprosić Cię do udziału w pierwszej edycji Międzynarodowego Kongresu FDM „International FDM CONGRESS”www.ifdmc.pl który odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach
w dniach 23-24 marca 2016.

IFDMC 2016:

International FDM CONGRESS 2016 to wydarzenie, to unikalny klimat, to platforma prezentacji najnowszej wiedzy, to przestrzeń wymiany i rozwoju myśli, to świątynia wartości intelektualnej, to nasze miejsce w Europie i na świecie.

Metoda FDM – najskuteczniejsza metoda zwalczająca ból i najszybciej rozwijającą się metoda terapeutyczna na świecie, budzi globalnie ogromne zainteresowanie.

Tematem przewodnim IFDMC 2016 jest szeroko rozumiana ewolucja terapii powięziowej w tym FDM, której jesteśmy współsprawcami oraz świadkami, co znajduje odzwierciedlenie w programie Kongresu oraz wydarzeń towarzyszących – warsztatów i szkoleń.

 

Jako wykładowców i inicjatorów dyskusji udało nam się pozyskać uznanych ekspertów w dziedzinie terapii układu powięziowego, również tych, którzy wykraczają poza ramy FDM.
 

Kongres to również platforma konsolidowania środowisk Fizjoterapeutów, Osteopatów, Masażystów, Lekarzy oraz Trenerów Sportu w celu budowania synergii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z wykorzystaniem wszystkich potencjałów, jakie niesie ze sobą metoda FDM.

 

Podczas IFDMC 2016 będziemy również celebrować bardzo ważną rocznicę:

25 lecie odkrycia przez Doktora Osteopatii Stephen’a Philip’a Typaldos’a pierwszej dystorsji układu powięziowego – Taśmy Spustowej, jednej z 6 dystorsji układu powięziowego!

 

Przyjedź do Katowic i dołącz do naszego spotkania w atmosferze stymulującej rozwój wiedzy i wartości intelektualnej. Cieszymy się, że IFDMC 2016 będzie owocnym czasem dla Ciebie i przyczyni się do międzynarodowej integracji społeczności powięziowej.

 

 

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia w serwisie Facebook-
https://www.facebook.com/events/202136736808579/

 

Program Kongresu (23-24.03.2016) dostępny pod adresem
http://ifdmc.com/page/39/program/

 

Kursy i Warsztaty towarzyszące (17-22.03.2016)
http://ifdmc.com/page/35/kursy-i-warsztaty/

 

Rejestracja
http://ifdmc.com/page/11/rejestracja/

 

 

Z pozdrowieniami – organizatorzy:

IFDMO

Angitia

Business Service Galop

Miasto Katowice

oraz Partnerzy krajowi i zagraniczni


Udostępnij

Komentarze

komentarze