Udostępnij

Moi drodzy nasz konferencja zbliża się wielkimi krokami. 25-26 kwietnia widzimy się we Wrocławiu.

25 kwiecień to dzień konferencyjno-wykładowy gdzie swoje pokazy zaprezentują Wam nasi goście, których prezentujemy poniżej.

Moi drodzy nasz konferencja zbliża się wielkimi krokami. 25-26 kwietnia widzimy się we Wrocławiu.

25 kwiecień to dzień konferencyjno-wykładowy gdzie swoje pokazy zaprezentują Wam nasi goście, których prezentujemy poniżej.

26 kwiecień to akcja „Masujemy Wrocław”, która odbędzie się w najwyższym budynku we Wrocłwiu – Sky Tower. Będziemy tam masować i uświadamiać społeczeństwo czym jest masaż, czym się zajmujemy i przede wszystkim jak zdrowo żyć i dbać o siebie. Każdy kto chce się przyłączyć do tej akcji,  wystawić się tam z nami, proszony jest o kontakt: rafal@serwis-masazysta.pl.

PROGRAM GODZINOWY KONFERENCJI

Sylwetki i tematykę imprezy prezentujemy poniżej. (rozkład godzinowy będzie dostępny wkróce).

Henryk Pawlak – „Zadania masażu medycznego w procesie profilaktyki, terapii i rehabilitacji”

Henryk Pawlak – absolwent Wydziału Fizjoterapii Medycznego Studium Zawodowego, absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wieloletni nauczyciel i praktyk. Specjalista IIIº z rehabilitacji medycznej w zakresie pedagogiki. Założyciel Wrocławskiej Szkoły Masażu Medycznego. Jego wychowankami i współpracownikami są: Zygmunt Prochowicz, Krzysztof Kassolik i Waldemar Andrzejewski. Autor podręcznika metodycznego pt. Teoretyczne podstawy fizjoterapii klinicznej, autor opracowań z zakresu masażu w książce pt. Praktyczny poradnik fizjoterapii. Autor 29 prac wygłoszonych i wydanych drukiem.

 

Piotr Romanek – „Psychosomatyka w masażu

Piotr Romanek –  Absolwent I edycji studiów SWPS w Poznaniu (szkoły wyższej psychologii społecznej) w zakresie psychosomatyki i somatopsychologii.
magister wychowania fizycznego, trener II klasy w specjalności kolarstwo. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (1998) oraz studiów podyplomowych kierunku trener technik relaksacji  w AWF we Wrocławiu (2008), a także  kierunku dietetyki i planowania żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (2010). Pomysłodawca i twórca Akademii Odnowy Psychosomatycznej we Wrocławiu. Autor technik masażu, polegających na rozluźnianiu przewlekłych napięć mięśniowych wywołujących permanentne bóle (2004). Specjalizuje się w terapii bolesnych stawów barkowych, kolan i kręgosłupa, w szczególności kręgosłupa w odcinku szyjnym.

 

Joanna Polujańska – Metoda Dorna i Masaż wg. Breussa

Joanna Polujańska  – z zawodu fizjoterapeutka, absolwentka Studium Fizjoterapii Wrocław, od 22 lat mieszka i pracuje w południowych Niemczech w dużym centrum rehabilitacji w Göppingen. Zajmuje się terapią, rehabilitacją i profilaktyką w zakresie ortopedii i neurologii. Certyfikowana terapeutka manualna ( Evjent /Kaltenborn ) , certyfikowana terapeutka Metody PNF. Uczestniczka   wielu szkoleń i konferencji. Instruktorka Metody Dorna ( szkolenia od ponad 10 lat na terenie Polski ), instruktorka Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej wg Dr. med. Smiska z Pragi ( szkolenia na terenie Polski i Niemiec.

 

Paweł Szeklicki – Terapia Punktów spustowych – podstawowe narzędzie w terapii manualnej

Paweł Szeklicki –  absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku wychowanie fizyczne oraz licencjat z fizjoterapii i studia podyplomowe z odnowy biologicznej. Pracę zawodową zaczynał pełniąc funkcje masażysty w czołowym klubie ekstraklasy piłki halowej.  Dalsze kwalifikacje zdobywał współpracując z profesjonalnymi gabinetami kosmetyki, masażu oraz SPA na terenie Wielkopolski.Wieloletni praktyk z zamiłowaniem do pracy z ciałęm  w obrębie sfery  psychosomatycznej. Warsztat  pracy i sposób nauczania, którym się posługuje wspiera idee holistycznego podejścia do ciała człowieka. Od kilku lat  instruktor i szkoleniowiec reprezentuję firmę   Body – Relax.

 

Maciej Dłuski – Yumeiho ® Japońska Terapia Manualna

Maciej Dłuski – Inżynier mechaniki konstrukcji specjalizujący się w biomechanice, dyplomowany masażysta, absolwent Szkoły Terapii Yumeiho („Seitai” – japońska chiropraktyka) w Tokio. Jedyny oficjalny i prawny przedstawiciel Instytutu Prewencji Medycznej w Tokio ( właściciela metody Yumeiho). Od przeszło 20 lat stosuje terapię Yumeiho, a od 15 lat zajmuje się jej nauczaniem. Posiada 7 dan (shihan), najwyższy stopień w tej metodzie. Jest twórcą systemu prewencyjnego zapobiegającego powstawaniu skoliozy u dzieci, zarejestrowanego w japońskim Instytucie pod nazwą „Yumeiho Yobouigaku Taikei”.

 

ZAPISY JUŻ WKRÓCE 🙂

PROGRAM GODZINOWY KONFERENCJI


 


Udostępnij

Komentarze

komentarze