Udostępnij

START!!!
Miesiące ciężkiej pracy i przygotowań, miesiące dążenia do doskonałości i wreszcie pojawiła się w sieci nowa, ulepszona odsłona Serwisu Masażysty.

START!!!
Miesiące ciężkiej pracy i przygotowań, miesiące dążenia do doskonałości i wreszcie pojawiła się w sieci nowa, ulepszona odsłona Serwisu Masażysty.

START!!!
Miesiące ciężkiej pracy i przygotowań, miesiące dążenia do doskonałości i wreszcie pojawiła się w sieci nowa, ulepszona odsłona Serwisu Masażysty.

Co nowego w serwisie?

 
Świeżość

Nowa odsłona niesie ze sobą nową jakość dostarczanych informacji. Przenieśliśmy całą bazę wiedzy z poprzedniej wersji i dołożyliśmy nowe działy, funkcjonalności i możliwości. Serwis będzie mógł teraz poszerzać wiedzę masażystów w jeszcze większym stopniu niż to miało miejsce do tej pory.

Grafika
To, co zapewne wszyscy zauważyli, to zmiana oprawy graficznej. Zmieniliśmy całość grafiki – jest teraz nowoczesna, atrakcyjna i przejrzysta.

Rozmieszczenie i dostęp do informacji
Serwis został zaplanowany tak, aby rozłożenie i rozmieszczenie informacji było jak najbardziej intuicyjne.

Nowe funkcjonalności, nowe możliwości
W nowej odsłonie serwis został wyposażony w nowoczesne narzędzia, które pozwalają na bardzo dużą integrację z jego użytkownikami. Zarejestrowani użytkownicy w bardzo dużym stopniu mogą współuczestniczyć w tworzeniu bazy wiedzy.

 
Te możliwości to między innymi:

Dodawanie artykułów

Zaproponuj artykułW tej wersji serwisu każdy zarejestrowany i zalogowany użytkownik może zgłosić do dodania ciekawy artykuł, jeżeli tylko stwierdzi, że wniesie on coś do serwisu i że inni masażyści na nim skorzystają. Tym sposobem każdy użytkownik może mieć swój udział w rozwoju serwisu – z pewnością będzie to również dobry pomysł na promocję siebie, jako specjalisty – budowanie własnego wizerunku.

Dodawanie wydarzeń

Zaproponuj ciekawe wydarzeniePrzygotowaliśmy specjalny moduł Kalendarza wydarzeń branżowych. Służy on do informowanie użytkowników o najważniejszych wydarzeniach z branży. Będziemy starali się, aby moduł ten stał się głównym źródłem informacji dla całej branży o tym, co się w niej ciekawego wydarzy. W tym też celu dajemy możliwość zalogowanym użytkownikom na zgłaszanie i opisywanie ciekawych wydarzeń branżowych (targi, kursy, szkolenia, spotkania, wykłady, itd…).

Tematyczne katalogi branżowe

Dodaj siebie lub firmę do kataloguKatalogi branżowe zawierają kilka kategorii, które wierzymy, iż wypełnią się wpisami dodawanymi przez naszych użytkowników. W miarę rozbudowy serwisu i zapotrzebowania, będziemy dodawać nowe kategorie – gdy tylko będzie takie zapotrzebowanie. Będziemy dążyli do tego, aby katalog branżowy na serwisie masażysty stał się źródłem informacji na temat firm i produktów z naszej branży – żeby każdy masażysta znalazł tutaj firmę, usługę, stronę, której potrzebuje.

Galeria użytkowników

Dodaj zdjęcia do swojej galerii

Galeria użytkowników to zupełna nowość na Serwisie Masażysta. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu ma możliwość pokazania innym użytkownikom swoich zdjęć – mogą to być zdjęcia własne, gabinetu, podczas wykonywanego masażu, sprzętu, itp. Daje to nowe możliwości w wymianie doświadczeń, poznawaniu się, itp.

Umieszczanie ogłoszeń

Dodaj bezpłatnie ogłoszenie

System ogłoszeń powstał specjalnie z myślą o tych, którzy na różnych forach dyskusyjnych próbowali zamieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży, wymiany różnych produktów. Poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy system, dzięki któremu każdy z użytkowników może zgłosić chęć podjęcia pracy, a pracodawcy mogą zamieszczać ogłoszenia o zatrudnieniu.
 

Coś specjalnego

 
Przewidzieliśmy również kilka elemntów specjalnie dla tych użytkowników naszego serwisu, którzy zdecydują się na rejestrację.

Strefa VIP

Praktyczne informacje w Strefie VIPOprócz tego, iż po rejestracji każdy użytkownik może wzbogacać zawartość serwisu o elementy wspomniane powyżej, to ma również dostęp do Strefy VIP, w której znajdują się bardzo ciekawe i interesujące rzeczy. W Strefie VIP znajdują się najbardziej praktyczne informacje dla masażystów.

 

Zachęcamy do rejestracji – budujmy razem Serwis Masażysty

 


Udostępnij

Komentarze

komentarze