Udostępnij

Wiedza o kolorach nie tylko pomaga w urządzeniu domu, czy miejsca pracy, ale pomaga w terapii wielu schorzeń duszy i ciała…

Wiedza o kolorach nie tylko pomaga w urządzeniu domu, czy miejsca pracy, ale pomaga w terapii wielu schorzeń duszy i ciała…

abc leczenia kolorami, serwis-masazysta.plAutor książki jest znanym w Polsce i za granicą radiestetą, publicystą i badaczem zjawisk nieznanych. Terminował przed laty u najznakomitszych radiestetów w kraju jak i w Niemczech oraz w Szwajcarii a dziś sam prowadzi cieszące się uznaniem kursy radiestezji. Jego dotychczasowe książki o radiestezji uważane są za jedne z najlepszych. To samo dotyczy artykułów z tej dziedziny, które ukazały się nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, USA, Wielkiej Brytanii oraz na Węgrzech. Na międzynarodowym seminarium radiestezyjnym w Larnace na Cyprze otrzymał medal za swoją działalność na polu popularyzacji radiestezji.
Książka ABC chromoterapii w sposób przejrzysty i zrozumiały dla wszystkich wprowadza czytelnika w zagadnienie energii kolorów i barw, koncentrując się na ich zastosowaniu praktycznym. Autor przedstawia w niej różne aspekty chromoterapii, rozumianej w tej książce bardzo szeroko jako dziedzina wiedzy o wykorzystaniu oddziaływania kolorów dla dobra człowieka. Do książki dołączone są barwne filtry, które każdy może we własnym zakresie zastosować do naświetleń.
Historia starożytnej dziedziny wiedzy, której wykorzystywanie staje się dziś coraz powszechniejsze. Wiedza o kolorach nie tylko pomaga w urządzeniu domu, czy miejsca pracy, ale pomaga w terapii wielu schorzeń duszy i ciała. Autor przekonuje o tym, jak ogromne znaczenie ma dla naszego organizmu światło i objaśnia znaczenia poszczególnych barw występujących w przyrodzie. Omawia również zagadnienie wykorzystywania chromoterapii w praktyce – charakteryzuje w sposób przystępny specyfikę stosowanych w tej dziedzinie urządzeń.

autor: Banasinski
link:


Udostępnij

Komentarze

komentarze